Michał Wiśniewski znany jest ze swoich czerwonych włosów oraz z tego, że w jego życiu nigdy nie brakowało kobiet. Wokalista zespołu "Ich Troje" był już czterokrotnie żonaty. Pierwszą żoną Wiśniewskiego była Magda Femme.

Drugą żoną była Mandaryna. Piosenkarz ma z nią dwoje dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę. Związek Michała i Mandaryny zakończył się w 2006 roku. Niedługo potem wokalista pobrał się z Anną Świątczak.

Z trzecią partnerką ma dwie córki: Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Związek Anny i Michała również nie przetrwał. Czwartą żoną lidera "Ich Troje" była Dominika Tajner, z którą rozwiódł się we wrześniu 2019 roku. Obecnie ma już piątą żonę.

Michał Wiśniewski. Źródło: Radio Zet
Michał Wiśniewski. Źródło: Radio Zet
Michał Wiśniewski. Źródło: Radio Zet

Michał Wiśniewski z córką na quadzie

Michał Wiśniewski ostatnio wybrał się ze swoją córką na wycieczkę quadem. Wszyscy ci, którzy pamiętają Vivienne jako słodkiego bobasa, będą w szoku! Córka Wiśniewskiego to już nastolatka! 14-letnia Vivienne oprócz jazdy quadem, próbuje także swoich sil w muzyce. Jakiś czas temu nagrała nawet własny utwór. Jak ten czas leci…

View this post on Instagram

I pojeżdżone... @viviennewisniewska

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: STRAŻ MIEJSKA ZAPOWIEDZIAŁA WZMOŻONE KONTROLE. JUŻ POSYPAŁO SIĘ KILKADZIESIĄT MANDATÓW. CO SPRAWDZAJĄ