Mocno zaskakujące słowa Daniela Martyniuka ponownie pojawiły się w jego mediach społecznościowych. Czym tym razem zadziwił internautów trzydziestoletni mężczyzna, syn króla disco polo? Koniecznie sprawdź!

Syn Zenona Martyniuka, wokalisty wykonującego muzykę disco – polo już nie raz pokazał, że nie respektuje polskiego prawa i często swoim zachowaniem je łamał wielokrotnie stając przed sądem. Daniel Martyniuk ponownie zaskakuje zachowaniem! Co takiego zrobił mężczyzna tym razem? Czy rodzice w ogóle nie reagują na tak złe zachowanie?

Daniel Martyniuk przebywał kilkukrotnie w zakładzie karnym, a karany był za wszczynanie awantur domowych, narkotyki czy prowadzenie samochodu będąc pod wpływem alkoholu.

Daniel Martyniuk ponownie zaskakuje

Co takiego zatem zrobił mężczyzna tym razem? Okazało się, że w spędzając sobotni wieczór samotnie Daniel Martyniuk po raz kolejny miał „poważne” przemyślenia życiowe.

Na jego Instastories zamieścił fotografię Kobe Bryanta, niedawno zmarłego w tragicznym wypadku, który był międzynarodowym mistrzem koszykówki. Pod wizerunkiem sportowca widniał napis „Haters are a good problem to have. Nobody hates the good ones. They hate the great ones”, co oznacza po polsku „Dobrze mieć swoich hejterów. Nikt, kto jest jedynie dobry, ich nie ma. Hejtuje się tylko ludzi wybitnych”.

Internauci bez trudu zauważyli, że Daniel Martyniuk w ten sposób chciał powiedzieć o sobie – że ma hejterów, lecz dlatego, że jest kimś wybitnym.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SZCZERE WYZNANIE CIĘŻARNEJ BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: POPULARNY GWIAZDOR DISCO POLO POWIEDZIAŁ, JAKĄ EMERYTURĘ DOSTANIE. NIE POTRAFI TEGO SKOMENTOWAĆ. INTERNAUCI TAKŻE SĄ MOCNO ZASKOCZENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU