Pierwszy raz korzystają z komputera - filmik podbija sieć

Jak podaje portal "Pikio", to nagranie podbija sieć. Co się na nim pojawiło? Dwoje starszych ludzi, którzy po raz pierwszy w życiu korzystają z komputera i odkrywają tajniki techonologii. Przy okazji przypadkiem nagrali filmik, który od razu został opublikowany w Internecie. Reakcje i dialogi są przemiennie zabawne i wzruszające.

To małżeństwo nigdy wcześniej nie korzystało z komputera. Seniorzy postanowili zmienić swoje nawyki i kupić laptop, by móc kontaktować się z daleko mieszkającymi bliskimi. Gdy włączyli urządzenie, komunikator i kamerkę wideo, przypadkowo wcisnęli przycisk nagrywania, który transmitował ich relację w Internecie na żywo i zebrał mnóstwo obserwatorów. Seniorzy stroili do kamery różne miny, ziewali, ssali cukierki i obsypywali się komplementami połączonymi z żartami. Mężczyzna wyznał nawet swojej ukochanej, że ma przepiękne włosy.

Seniorzy nie mieli pojęcia, że ich zabawne scenki są nagrywane. Spontaniczne reakcje bawią do łez, a więź, którą pomiędzy nimi widać, wzruszy niemalże każdego.

To również może Cię zainteresować: NIEBYWALE ZASKAKUJĄCY KOMUNIKAT WPROST Z MINISTERSTWA ZDROWIA. WŁAŚNIE ROZPOCZĘTO DUŻĄ I WAŻNĄ AKCJĘ. O CO CHODZI

Zobacz także: NIESAMOWITE SCENY W JEDNYM Z POLSKICH SZPITALI. NAGRANIE Z POŁOŻNYMI ROBI FURORĘ W SIECI