Wokalistka zespołu Virgin znana jest każdemu Polakowi, a jej hity kilkanaście lat temu podbijały wszystkie stacje muzyczne. Pomimo rozwiązania grupy, piosenkarka od lat z powodzeniem działa solo - zajmuje się nie tylko muzyką, ale ostatnio także kinematografią. Swoimi zawodowymi sukcesami regularnie dzieli się z fanami na Instagramie.

Gwiazda zawsze ma czas dla fanów

W lutym bieżącego roku Rabczewska ogłosiła przerwę w karierze muzycznej, którą tymczasowo porzuciła na rzecz swojej nowej produkcji filmowej. Pomimo natłoku obowiązków, gwiazda zawsze znajduje chwilę, by pokazać wielbicielom co nieco zza kulis. Ostatnio podzieliła się zdjęciami z hotelu w Cannes, gdzie miała spędzić tydzień. Pochwaliła się także pobytem na jednym z najdroższych jachtów w Europie, na którym trwały prace nad nową produkcją wokalistki. Przy okazji podzieliła się z fanami faktem, o którym wielu nie zdawało sobie sprawy.

Gwiazda chętnie dzieli się z fanami kulisami swojego życia (Instagram)
Gwiazda chętnie dzieli się z fanami kulisami swojego życia (Instagram)

Doda zdradziła, z czym musi się zmagać

Wokalistka chętnie dzieli się z obserwatorami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Niewielu z nich wiedziało jednak, że cierpi ona na dolegliwość, która dotyka również tysiące normalnych ludzi. Mowa o chorobie morskiej.

"Przede mną tydzień w Cannes. Nasza Ekipa filmowa jest już z nami i zaczęliśmy dokumentacje lokacji i obiektów do filmu to bardzo ważny etap produkcji bo ostatnie 10 dni na planie spędzimy właśnie tu ,m.in na jednym z najdroższych i najpięknieszych jachtów w Europie to wszystko robi ogromne wrażenie...Aż chce się rzec ,że dziewczyny z filmu miały sztos życie ...ale potem schodzę na ziemie i przypominam sobie co się działo w kajutach i w sumie dobrze ,ze mam chorobę morską" - pisała Rabczewska w poście na Instagramie.

Jej wyznanie wzbudziło niepokój wśród wielbicieli. Większość z nich bardziej skupia się jednak na nadchodzącej produkcji wokalistki.

Zobacz także: Joanna Koroniewska przeżyła bardzo trudne chwile. Zbyt wcześnie straciła ukochaną osobę

Może cię zainteresować: Popularny gwiazdor disco polo powiedział, jaką emeryturę dostanie. Nie potrafi tego skomentować. Internauci także są mocno zaskoczeni

Pisaliśmy również o: Sklepy wycofują popularny produkt. Może być niebezpieczny dla dzieci