Niezwykle zaskakujące stawki emerytur dla artystów w Polsce! Zenek Martyniuk szczerze wyjawił, co myśli na ten temat. Koniecznie zobacz, ile wynoszą emerytury dla gwiazd!

Nie od dziś wiadome jest, że kwestia świadczeń emerytalnych w Polsce jest jednym z najgłośniejszych tematów od kilku lat. Na temat emerytur rozmawiają dosłownie wszyscy – począwszy od seniorów, po młodych ludzi.

Przyczyna tak dużego zainteresowania tą tematyką jest prosta – emerytury są po prostu zbyt niskie jak na XXI wiek. Wielu emerytów otrzymujących owe świadczenia dostaje je w tak niskiej wartości, że ledwo starcza im na zakup podstawowych produktów spożywczych.

Artyści także narażeni są na otrzymywanie zaskakująco niskich emerytur po osiągnięciu odpowiedniego wieku, mimo iż wydawać by się mogło zupełnie inaczej! Jak się okazuje, wielu z nich nie myśli o wpłacaniu składek na ZUS – a to błąd!

Pisaliśmy niedawno o jednym z muzyków, którego emerytura będzie wynosiła lekko ponad 300 zł! Jak sprawa wygląda u Zenka Martyniuka?

Jaką emeryturę otrzyma Zenek Martyniuk?

Jak się okazuje, gwiazdor, jako jeden z nielicznych artystów pomyślał o opłacaniu składek, gdyż miesięcznie poświęca na to aż 4 tysiące złotych! Zenek Martyniuk nie musi zatem martwić się o emeryturę!

- (...) Ja co miesiąc opłacam składkę w wysokości 4 tys. zł, ale na szczęście na razie sporo koncertuję i nie mam zamiaru iść na emeryturę. Zobaczymy, jak będzie jak przyjdzie na to czas – powiedział w jednym z udzielonych wywiadów Zenek Martyniuk.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SZCZERE WYZNANIE CIĘŻARNEJ BARBARY KURDEJ-SZATAN O POWROCIE NA PLAN FILMOWY. CZY TO OZNACZA, ŻE FANI NIE ZOBACZĄ WIĘCEJ AKTORKI W „M JAK MIŁOŚĆ”

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: POPULARNY GWIAZDOR DISCO POLO POWIEDZIAŁ, JAKĄ EMERYTURĘ DOSTANIE. NIE POTRAFI TEGO SKOMENTOWAĆ. INTERNAUCI TAKŻE SĄ MOCNO ZASKOCZENI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZASKAKUJĄCO DOBRE WIEŚCI DLA WIELU EMERYTÓW. DLA NAJBARDZIEJ UBOGICH WARTOŚĆ EMERYTURY WZROŚNIE. ILE BĘDZIE WYNOSIĆ ŚWIADCZENIE W NASTĘPNYM ROKU