"Taniec z gwiazdami" w wyniku pandemii koronawirusa nie pojawiał się na antenie Polsatu przez kilka miesięcy. Tak długa nieobecność na ekranach sprawiła, że wielu uczestników zmieniło się nie do poznania. Jednym z nich okazał się lubiany aktor Andrzej Grabowski, którego po powrocie do programu trudno było rozpoznać.

Diametralne zmiany w wyglądzie jurora

Grabowski zdecydowanie nie przypomina już człowieka, którego wszyscy znają z kultowego serialu "Świat według Kiepskich". W czasie kilkumiesięcznej przerwy w nagrywaniu "Tańca z gwiazdami" aktor znacznie się postarzał - na ekranach pojawił się z długą siwą brodą, a także znacznie schudł. Wprawiło to widzów w zaniepokojenie o stan zdrowia lubianego jurora. Czy Andrzej Grabowski naprawdę boryka się z problemami zdrowotnymi?

Nowy wizerunek aktora wzbudził wiele kontrowersji wśród widzów
Nowy wizerunek aktora wzbudził wiele kontrowersji wśród widzów

Grabowski uspokaja fanów

Jak wiadomo, kilka lat temu aktor przeszedł zabieg szczepienia endoprotezy bioder, a następnie zmniejszenia żołądka. Wpłynęło to na jego wagę - Grabowski znacznie schudł. Wiele osób podejrzewało, że obecny wygląd jurora jest wynikiem powikłań po tych operacjach.

Grabowski zdecydował się jednak uspokoić wielbicieli. Zdradził, że powodem jego nagłej zmiany jest udział w kolejnym filmie, którego premiera będzie mieć miejsce w połowie października, a jego wygląd "starego dziada" wynika z decyzji twórców tajemniczej produkcji. Powiedział jednak, że kiedy tylko film wejdzie na ekrany, będzie on mógł powrócić do starego wizerunku. Nie ma więc obaw co do stanu zdrowia aktora - nie dość, że 68-latek jest zdrowy, to jeszcze wciąż prężnie rozwija swoją karierę aktorską.

Zobacz także: Czarne chmury nad Lewandowskimi. Sprawą zajmują się odpowiednie służby. O co chodzi

Może cię zainteresować: W jakiej fazie snu lepiej się obudzić? O której iść spać i jak się obudzić

Pisaliśmy również o: Kolejny hit disco polo podbija internet. Umili niejedną imprezę