Moda na disco polo trwa w najlepsze. Co chwilę na scenie pojawiają się coraz to nowsi wykonawcy, który szykują dla swoich fanów kolejne muzyczne nowości.

Fani disco polo nie mogą narzekać na nudę. W tak ogromnym wachlarzu możliwości, każdy znajdzie coś dla siebie, choć wydawać się może, ze wszystkie utwory są takie same i podejmują te samą tematykę. Okazuje się, że fanom to zupełnie nie przeszkadza.

Ostatnio w sieci pojawił się kolejny utwór, który idealnie wpisuje się w tematykę weselną, która aktualnie jest bardzo na czasie. W Polsce ze świecą szukać takich imprez, na których nie króluje disco polo. Głównie przez swój prosty tekst jak i skoczne melodie. muzyka chodnikowa, bo tak kiedyś nazywano disco polo zapewnia swoim odbiorcom masę rozrywki.

Cristo Dance stworzył piosenkę pt. „Kocham Cię i Kocham”. Nietrudno się domyślić, że utwór opowiada o wiecznej miłości. Utwór jest iście weselny. Skoczna melodia zachęca do ruszania na parkiet. Sam teledysk utworu przedstawia wesele. Już ten fakt zdradza nam to jakich odbiorców skierowany jest utwór. Oceńcie sami.

Przypomnij sobie o… KOLEJNA WARSZAWSKA SZKOŁA Z POTWIERDZONYM PRZYPADKIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM. CO ZARZĄDZIŁ SANEPID

Jak informował portal Życie: AKTOR ZNANY Z „BARW SZCZĘŚCIA” PRZECHODZI BARDZO TRUDNE CHWILE. NIE UDAŁO MU SIĘ URATOWAĆ CZŁONKA SWOJEJ RODZINY

Portal Życie pisał również o… NOWE INFORMACJE O WYPADKU AUTOBUSU NA WIADUKCIE GROTA-ROWECKIEGO W WARSZAWIE. SPRAWCA OPUŚCIŁ ARESZT. TO, CO ZROBIŁ TUŻ PO TYM JEST NIE DO WIARY