Banki co jakiś czas wprowadzają nowości w swoich ofertach lub w systemie funkcjonowania, dlatego też raz na jakiś czas ich systemy nie są aktywne, a niedyspozycja ta spowodowana jest modernizacją.

Prace serwisowe w polskich bankach

Santander - 23 w piątek (18.09) do godziny 7 rano w sobotę (19.09). W tym czasie klienci banku nie będą mogli skorzystać z bankowości internetowej oraz mobilnej. Ponadto niemożliwe będzie dokonywanie płatności blik, korzystanie z kantoru internetowego i robienie natychmiastowych przelewów.

Bank Pekao. – sobota (19.09) o od godziny 22 do 3 nad ranem w niedzielę (20.09). Klienci tego banku nie będą w tym czasie mogli korzystać z płatności internetowej oraz bankowości mobilnej i internetowej.

Getin Bank - od północy do godziny 6 rano w niedzielę (20.09). W tym czasie wyłączona zostanie bankowość internetowa.

Utrudnienia w polskich bankach
Utrudnienia w polskich bankach
Utrudnienia w polskich bankach

Alior Bank- przerwa potrwa od godziny 1 nad ranem w sobotę (19.09) do 3 nad ranem w niedzielę (20.09). W tym czasie przewidywane są problemy związane z korzystaniem z kart płatniczych oraz bankomatów.

ING - od północy z niedzieli na poniedziałek (20-21.09) do godziny 5:30 w poniedziałek. W tym czasie klienci banku nie będą mogli zalogować się do bankowości internetowej oraz mobilnej a także korzystać z płatności blik, przelewów ekspresowych, funkcji Płać z ING i płatności 3DSecure.

Bank, aplikacja. Screen: YouTube
Bank, aplikacja. Screen: YouTube
Bank, aplikacja. Screen: YouTube

Przypomnij sobie o… KOLEJNA WARSZAWSKA SZKOŁA Z POTWIERDZONYM PRZYPADKIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM. CO ZARZĄDZIŁ SANEPID

Jak informował portal Życie: AKTOR ZNANY Z „BARW SZCZĘŚCIA” PRZECHODZI BARDZO TRUDNE CHWILE. NIE UDAŁO MU SIĘ URATOWAĆ CZŁONKA SWOJEJ RODZINY