My, niegodni ludzie, wychowaliśmy bardzo, niewiarygodnie przywiązane do nas zwierzę, godne pochwały. Pies. To, co wydarzyło się poprzedniego dnia w tureckim Izmit, zaszokowało i poruszyło tysiące serc.

Zgodnie ze scenariuszem postać aktora Numana Uzonsoya jest zraniona, ciężko oddycha i jęczy z bólu.

Grupa teatralna wystąpiła na placu miejskim, do którego dostęp mają wszyscy, zarówno ludzie, jak i zwierzęta. W trakcie spektaklu bohater Uzonsoy spada z konia i zostaje ciężko kontuzjowany, musi się położyć i odegrać ból, a w pobliżu nie ma nikogo.

Jednak bezpański pies, który pojawił się znikąd, zdecydował inaczej. Zaskoczeni widzowie nie od razu zorientowali się, że to czysta improwizacja, przypadek, a nie część spektaklu. Pies, oddany przyjaciel człowieka, widząc nieznajomego w tarapatach, pospieszył mu z pomocą z polecenia bezinteresownego psiego serca!

Aktor przyznaje, że sam nie od razu zrozumiał, co się dzieje. A potem ten miły pies gdzieś się zgubił. Ludzie mieszkający w pobliżu placu rozpoznawali zwierzę — często biega w okolicy. A teraz Uzonsoy chce znaleźć psa, który tak nieoczekiwanie go „uratował”. Na dobry uczynek trzeba odpowiedzieć dobrem!

İzmit Belediyesi 30 Ağustos Etkinlikleri kapsamında yapılan tiyatro oyununda, yaralı rolü yapan oyuncuya, sokak köpeği den şefkat gösterisi..

Posted by Kocaelivizyon.com on Wednesday, September 2, 2020

Przypomnij sobie o… KOLEJNA WARSZAWSKA SZKOŁA Z POTWIERDZONYM PRZYPADKIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM. CO ZARZĄDZIŁ SANEPID

Jak informował portal Życie: AKTOR ZNANY Z „BARW SZCZĘŚCIA” PRZECHODZI BARDZO TRUDNE CHWILE. NIE UDAŁO MU SIĘ URATOWAĆ CZŁONKA SWOJEJ RODZINY

Portal Życie pisał również o… NOWE INFORMACJE O WYPADKU AUTOBUSU NA WIADUKCIE GROTA-ROWECKIEGO W WARSZAWIE. SPRAWCA OPUŚCIŁ ARESZT. TO, CO ZROBIŁ TUŻ PO TYM JEST NIE DO WIARY