Byk

Koniec września będzie szczęśliwy dla Byka, bo transformacja dosięgnie ich kariery. Zmiany będą drastyczne i to właśnie w tym okresie będziesz mógł wykazać się umiejętnościami zawodowymi, które później przyniosą dochód. Nie bój się nowych zadań bądź ambitny i otwarty. Wystarczy trochę wysiłku, a sukces nie jest daleko.

Wagi

Na początku września los da Ci szansę spędzenia czasu z bliskimi przyjaciółmi. Pozwól sobie na odprężenie się od codziennych trosk i cieszenie się każdą chwilą. Ogólnie ta jesień będzie pełna wydarzeń, po prostu złap chwilę. W tym okresie będziesz mógł zrealizować wszystkie swoje marzenia. Naucz się ufać intuicji, ponieważ uchroni Cię ona przed kłopotami.

Strzelec

Oczekuje się, że we wrześniu zmieni się również Strzelec. Gwiazdy przepowiadają wiele przyjemności, jeśli ten znak może poprawnie wykorzystać moment. Chociaż zmiany mogą być drastyczne, nie spowodują dyskomfortu ani problemów.

To właśnie w tym okresie Strzelcy mogą nawiązywać kontakt z ludźmi, którzy w przyszłości staną się prawdziwymi patronami, ludźmi, którzy wskażą właściwą drogę i pomogą osiągnąć niespotykany dotąd sukces.

Powodzenia są po stronie tych zodiakalnych przedstawicieli, którzy będą cieszyć się talentami do wystąpień publicznych i darem komunikacji. Po prostu nie siedź bezczynnie, ale działaj, a wszystko będzie dobrze.

Koziorożec

Koziorożec spędza zbyt dużo czasu na pracy, choć bez wątpienia ta ciężka praca z pewnością się opłaci. Nie zapomnij znaleźć czasu dla siebie, odprężyć się i spędzić czas z ukochaną osobą. Zaczniesz zupełnie nową i jasną stronę w życiu, gdy nauczysz się harmonijnie łączyć pracę i życie osobiste. Równowaga to klucz do sukcesu.

O tym się mówi: Irena Kamińska-Radomska w "Projektu Lady" stanęła w obronie Tomasza Kammela. O co chodzi

Zerknij: Magda Mołek ostro o TVN. Skąd się o tym dowiedziała i o co poszło