Najnowsze informacje wprost z Warszawy. Prezydent miasta, Rafał Trzaskowski podczas pobytu ze znajomymi w klubie muzycznym wypowiedział słowa, które wywołały ogromne poruszenie w internecie. Co takiego zatem powiedział?

Jak donoszą media, w miniony weekend w barze „Paloma” Rafał Trzaskowski bawił się na imprezie urodzinowej wraz ze swoimi znajomi.

W tym samym czasie odbywało się tam także spotkanie organizatorów festiwalu Ephemera.

Rafał Trzaskowski – według doniesień mediów i świadków – miał powiedzieć coś, co zszokowało wszystkich…

Rafał Trzaskowski nakłaniał do zmiany muzyki ze względu na swoją pozycję społeczną?

Jak słychać na zamieszczonym nagraniu, prezydent Warszawy mówi, że to jego miasto nakłaniając do zmiany muzyki.

– To jest moje miasto, weźcie to troszeczkę pod uwagę. Puść odrobinę trochę funku, na chwilę (...) – słychać na nagraniu.

Okazało się, że muzyka była puszczana według wytycznych organizatorów spotkania, które odbywało się równolegle z imprezą urodzinową. Wyszło zatem małe nieporozumienie, dlatego DJ-ki nie chciały puścić muzyki proponowanej przez Trzaskowskiego.

- To naprawdę nie była wielka afera, ale zabrakło informacji i kontroli ze strony restauracji nad oczekiwaniami gości z przyjęcia urodzinowego. Dj-ki grające dla małej grupy znajomych i gości festiwalu Ephemera przygotowały muzykę na nasze życzenie, nie na imprezę taneczną, której oczekiwali inni goście - powiedziała Małgorzata Płysa, która była dyrektorką festiwalu Ephemera.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE” : ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O : JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE” : WARSZAWA: POJAWIAJĄ SIĘ PROBLEMY Z NOWĄ STREFĄ PARKOWANIA NA WOLI. MIESZKAŃCY WARSZAWY MUSZĄ PŁACIĆ KARY, POMIMO OPŁACENIA PARKOMETRU. O CO CHODZI