Całkiem nowe informacje w sprawie Tomasza Komendy właśnie ujrzały światło dzienne. Podczas premiery filmu ukazującego jego losy mężczyzna zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał. Widownia dosłownie zaniemówiła!

Już niebawem, bo 18 września w kinach będzie miał premierę całkiem nowy film oparty na faktach. Dramat przedstawia historię Tomasza Komendy, który w swoim życiu przeszedł prawdziwe piekło.

Mężczyzna wyrokiem sądu został skazany na 25 lat pozbawienia wolności za morderstwo, którego tak naprawdę nie popełnił. Trauma i dramat, przez jaki przechodził młody mężczyzna w więzieniu były inspiracją do stworzenia filmu, który wręcz wyciska łzy.

Film „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, który już za kilka dni pojawi się w kinach jest obiektem zainteresowań tysięcy Polaków, którzy chcą zobaczyć historię niesłusznie skazanego mężczyzny.

Na premierze tego emocjonującego filmu Tomasz Komenda pojawił się wraz ze swoją partnerką. Zrobił tam coś, czego nikt się nie spodziewał…

Tomasz Komenda oświadczył się swojej partnerce na premierze filmu!

Tak, to prawda! Ta poruszająca scena wywołała łzy wzruszenia na wszystkich zebranych na sali. Kobieta – co oczywiste – odpowiedziała „tak”, lecz to nie koniec wspaniałych wieści.

Okazuje się, że para spodziewa się dziecka! Internauci są zachwyceni tym, że życie mężczyzny przybrało całkiem inny tor i na nowo zaczyna żyć – tym razem w pełni szczęśliwie, mając u boku ukochaną i – niebawem – dziecko.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BYŁA OBIEKTEM WESTCHNIEŃ WSZYSTKICH MĘŻCZYZN W KRAJU. NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TEGO, CO SIĘ Z NIĄ STAŁO. CO SIĘ DZIEJE Z PRZEPIĘKNĄ POLĄ RAKSĄ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DOMINIKA GWIT SZCZERZE KOMENTUJE SYTUACJĘ ZWIĄZANĄ Z RADIOWĄ TRÓJKĄ. DZIENNIKARKA BARDZO EMOCJONALNIE RELACJONUJE PRZEBIEG PROTESTU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNA Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH AKTOREK POPULARNEGO SERIALU „NA WSPÓLNEJ” PRZEŻYŁA TRUDNE CHWILE. MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE BOŻENA DYKIEL MA TAKI PROBLEM