Niezwykle poruszająca historia Anny Karwan, jednej z uczestniczek popularnego programu rozrywkowego „Taniec z Gwiazdami”. Słowa kobiety wręcz chwytają za serce, internauci nie mogą uwierzyć w to, co mówi.

Anna Karwan jest 34 – letnią artystką, która należy do młodego pokolenia polskiej sceny muzycznej. Kobieta jest niezwykle popularna i ceniona ze względu na wspaniałą barwę głosu.

Artystka bierze udział w aktualnym sezonie popularnego show „Taniec z Gwiazdami”, w którym występuje z Janem Klimentem. Para radzi sobie w tańcu wyśmienicie, o czym świadczą pozyskiwane od jury wysokie oceny.

Ostatnio Anna Karwan zebrała się na szczere wyznanie.

Poruszająca historia rodziny Anny Karwan

Anna Karwan wyznała, że pochodziła z rodziny, w której – niestety – na co dzień znajdował się alkohol.

- Urodziłam się w takich czasach, gdzie alkohol w domu to raczej była codzienność i wszelkie przekraczanie granic to też była codzienność. - mówiła ze smutkiem Anna Karwan.

Kobieta pochodzi z miejscowości Łaszczowo, a po raz ostatni była tam w wieku 10 lat. Wtedy też po raz ostatni widziała swojego ojca. Ze względu na kłopoty rodzinne, mama Anny zabrała swoje dzieci i wyjechała z nimi do Warszawy.

- Tata Ani był chory, mogę powiedzieć, że nieuleczalnie, bo ktoś, kto nie chce się leczyć, to jest nieuleczalnie chory. Tata Ani został w Łaszczowie, a ja wyjechałam z córkami do Warszawy – powiedziała matka piosenkarki.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH KLIENTÓW POPULARNYCH BANKÓW W POLSCE. W TEN WEEKEND POTRWAJĄ UTRUDNIENIA W ZWIĄZKU Z PRACAMI TECHNICZNYMI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CZY MARYLA RODOWICZ PRZECHODZI KRYZYS FINANSOWY? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE, JEJ SŁOWA MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE. INTERNAUCI ZASKOCZENI WYPOWIEDZIĄ GWIAZDY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚNIĘTYCH RYB U BRZEGÓW WISŁY. CZY POWODEM JEST ZANIECZYSZCZONA RZEKA? EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ, JAK JEST NAPRAWDĘ