Samotna kobieta, obecnie 83-letnia babcia, postanowiła spełnić swoje marzenie i zostać mamą. Nazywała się Adriana Iliescu. Sprawa została upubliczniona dopiero po 2015 roku. Jak dziś żyje starsza matka z córką?

Adriana prawie zawsze mieszkała sama, ponieważ jej życie osobiste się nie układało. Wyszła za mąż w wieku 20 lat, pierwszy i jedyny raz.

W małżeństwie Adriana nie czuła się szczęśliwa, więc po 9 latach życia z mężem rozwiodła się. Głównym powodem separacji była niechęć męża do posiadania spadkobierców. A Adriana marzyła o dzieciach.

Adriana nie łączyła już swojego życia z nikim.

Potem kobieta pogrążyła się w pracy i badaniach. Przez całe życie pracowała w Instytucie Rumuńskim. Jednak marzenie o zostaniu matką ożyło z nową energią.

Jakie było jej rozczarowanie, kiedy powiedziano jej, że nie może zajść w ciążę. Jednak kobieta była pewna, że ​​osiągnie to, czego chce i zostanie matką.

16 lat temu Adriana przeszła sztuczne zapłodnienie. Nic więc dziwnego, że wielu znajomych próbowało odwieść ją od tego lekkomyślnego kroku, ale na próżno. Podjęła tę decyzję dawno temu.

Adriana postanowiła zmienić stare marzenie w rzeczywistość, pomimo całego istniejącego ryzyka.

Jej pierwsze dziecko urodziło się, gdy miała 67 lat. Ponieważ dziecko urodziło się przedwcześnie, początkowo występowały drobne problemy zdrowotne. Jednak wszystko wróciło do normy.

Adriana została mamą pięknej dziewczynki i nadała jej imię swojej babci Elizy.

Takie wydarzenie nie mogło pozostać niezauważone, a kobieta została potępiona przez innych.

W końcu namiętności ustąpiły i teraz życie Adriany i jej córki można nazwać cichym i spokojnym. Oczywiście nie ma co się popisywać, bo ich rodzina żyje z emerytury jednej kobiety.

Eliza, jak wszystkie dzieci, kocha swoją mamę i zawsze jej pomaga. Dziś Adriana ma 83 lata i trudno jej radzić sobie z domem, a Eliza ma 16 lat i idzie do liceum.

To też może cię zainteresować: Nikt nie wiedział o tym, jak wyglądały ostatnie momenty życia Gienka Loski. Prawda wyszła na jaw, wszyscy zalali się łzami

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Liczba zakażń koronawirusem znów rośnie. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju