Wręcz przeciwnie, błędy często nas pobudzają, dodają determinacji, choć oczywiście wielu postrzega to jako osobistą porażkę i jeszcze bardziej psuje.

Jestem pewien, że każdy błąd można dokładnie przeanalizować i odebrać jako doświadczenie: wszyscy są w błędzie, łącznie z tobą.

Poniższa historia może służyć jako przykład, po prostu wyciągnij wnioski i zanotuj. Tak, osoba, która popełniła błąd i teraz tego żałuje, ale jednocześnie czegoś ją nauczyła.

Oczywiście czyjeś doświadczenie nie zastąpi osobistego, ale nadal spróbuj zrozumieć, ponieważ przekaz jest w rzeczywistości bardzo prosty. Oto historia mężczyzny, który porzucił swoją żonę…

„Dokładnie rok temu zostawiłem żonę. Zostawiłem ją, bo spotkałem młodą i piękną dziewczynę, która sprawiła mi przyjemność, której moja żona dawno nie robiła. Dosłownie zrobiła się szorstka, cała pokryta cellulitem, rozstępami, obwisł jej brzuch…

Żona zapomniała o kosmetykach, przestała obserwować swoje włosy.

Przestała robić podstawowe rzeczy: malować paznokcie, golić nogi, nosić stanik… Krótko mówiąc, wszystko to miało na mnie bardzo negatywny wpływ. Nigdy więcej nie widziałem kobiety, w której się zakochałem. I wyszedłem.

Dziś, dokładnie rok po naszym rozwodzie, spotkałem swoją byłą żonę. I nie mogłem uwierzyć własnym oczom: jak dobrze wyglądała! Piękna, zadbana, o zgrabnym ciele, ubrana w dość dopasowany strój… Niemożliwe! Nie chciałem w to uwierzyć.

W ogóle nie wyglądała na matkę trojga dzieci (moje dzieci!), I intensywnie myślałem o tym, co się naprawdę wydarzyło. Prawdopodobnie, kiedy była ze mną, nie miała wystarczająco dużo czasu na siłownię, bo cały czas spędzała ze mną i naszymi dziećmi! Może nie założyła stanika, tylko dlatego, że ciągle musiała go zadzierać, bo musiała karmić dzieci?

Może nie goliła nóg ani nie wyrywała brwi, bo musiała gotować, myć, sprzątać po nas wszystkich? Teraz myślę, czy może była naprawdę szczęśliwa? W końcu zawsze marzyła o dużej i silnej rodzinie, chciała się kimś opiekować. Najwyraźniej jej życie było cudowne i po prostu nie mogłem tego docenić…

Chcę powiedzieć tylko jedno: wiem, jaka jest prawdziwa kobieta w domu i tęskniłem za nią, straciłem kobietę, która była moim największym szczęściem.

Zamieniłem piękno, które jest w środku, na piękno, które jest na zewnątrz, a ona poznała mężczyznę, który przestał traktować ją jak służącą i dał jej czas, by zadbać o siebie. Teraz jest już za późno, aby coś zmienić… "

Za każdym razem, gdy myślisz, że ktoś nie jest Cię wart lub nie spełnia Twoich oczekiwań, po prostu spójrz w głąb siebie i zastanów się, co w zamian dajesz. Czy nie popełniasz teraz błędu? Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, czy tak jest, zrób raczej coś miłego dla ukochanej osoby!

Przypomnij sobie o… KOLEJNE ZMIANY W PRZEPISACH DROGOWYCH? NOWE ZASADY BĘDĄ BARDZO ŁASKAWE DLA PIESZYCH

Jak informował portal Życie: POMORSKIE: PONAD 2,9 TYSIĄCA ZAKAŻEŃ W WOJEWÓDZTWIE OD POCZĄTKU PANDEMII. SANEPID PODAŁ STATYSTYKI NA CZWARTEK

Portal Życie pisał również o… LICZBA ZAKAŻŃ KORONAWIRUSEM ZNÓW ROŚNIE. MINISTERSTWO ZDROWIA OPUBLIKOWAŁO NAJNOWSZE DANE DOTYCZĄCE SYTUACJI EPIDEMIOLOGICZNEJ W NASZYM KRAJU