Każdy ma w życiu swoje kłopoty i lęki. Próbujemy uciec od świata zewnętrznego, zanurzając się we własnych pragnieniach i doświadczeniach.

Dziś księżyc opowie o twoich ukrytych myślach i pragnieniach. To ciało niebieskie ma znacznie większy wpływ na ziemię, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Spójrz na te zdjęcia, a oni wybiorą miesiąc, który najbardziej Cię interesuje. To Twój wybór pokaże, czego chcesz od życia.

Księżyc nr 1: Osiągnięcia.

Jesteś niezwykle energiczny i po prostu nie możesz usiedzieć spokojnie. Zawsze starasz się znaleźć swoje miejsce pod słońcem. Ryzyko to twoje drugie ja, ponieważ codzienne życie po prostu sprawia, że ​​jesteś smutny. Twoja odwaga zachwyca i fascynuje innych. Ludzie cię podziwiają, bo sprawiasz wrażenie zupełnie nieustraszonej osoby. W rzeczywistości Ty też masz się czym martwić.

Bądź bardziej tolerancyjny wobec siebie, ponieważ masz zbyt wiele wymagań. Nie obwiniaj siebie za każdy błąd, ale zaakceptuj go i idź dalej. Pomyśl o przyszłości i kolejnych celach, a nie o tym, co zawiodło w przeszłości.

Księżyc nr 2: Kreatywność.

Jesteś bardzo miłą i emocjonalną osobą. Wiesz, jak cieszyć się każdą chwilą swojego życia. We wszystkim starasz się znaleźć coś wyjątkowego, aby uzyskać prawdziwą przyjemność estetyczną.

Jesteś niezwykle dobrą osobą, która zawsze stara się pomagać ludziom. Inni mogą myśleć, że jesteś naprawdę słaby, ale głęboko się mylą. Za Twoją miękkością i delikatnością kryje się twardy pręt, który zapobiega upuszczeniu dłoni w najbardziej nieprzewidywalnych okolicznościach.

Inną twoją cechą jest to, że często nie wiesz, jak zachować równowagę i uciekać się do nadmiarowości.

Księżyc nr 3: Energia.

Prawdziwi i odważni — to ludzie, którzy wybierają w tym miesiącu. Na pierwszy rzut oka możesz wydawać się surowy, chociaż w rzeczywistości lubisz we wszystkim zachować porządek. Masz silny charakter i robisz wszystko, aby poczuć swoją wagę w życiu innych ludzi.

Starasz się zapewnić swoim bliskim dobro i rozwiązywać ich problemy. Jednak czasami może grać przeciwko tobie. Cenisz też przyjaźń, ponieważ uważasz ją za prawdziwy skarb.

Twoim głównym problemem jest nieufność do innych ludzi. To ten niuans sprawia, że ​​stajesz się słabszy i nie pozwalasz sobie na pozbycie się lęków.

Księżyc nr 4: Współczucie.

Przez całe życie starasz się pomagać innym. Często skupiasz się na problemach rodziny i przyjaciół i całkowicie zapominasz o sobie. Może to prowadzić do chwil rozpaczy, ponieważ nie zdajesz sobie sprawy, czego naprawdę potrzebujesz.

A uwagi i krytyki innych osób są zbyt bliskie Twojemu sercu. Po prostu żyj swoim życiem, ustal właściwe priorytety i rozwijaj własne talenty.

Księżyc nr 5: Szukaj.

Jesteście dociekliwymi ludźmi, którzy zawsze starają się znaleźć prawdę we wszystkim. Lubisz obserwować innych i wyciągać własne wnioski. Chociaż na ogół jesteś osobą obiektywną, możesz być towarzyski i interesujący.

Nie masz dużego kręgu przyjaciół, ponieważ ufasz bliskim osobom, z którymi przeszedłeś już wiele przeszkód. Czasami potrzebujesz czasu na ponowne uruchomienie, lubisz spędzać czas sam, aby zrównoważyć wszystkie myśli i emocje.

Jesteś osobą kreatywną, która zawsze ma wiele nowych pomysłów. Dlatego często możesz cierpieć na bezsenność. Naucz się ufać swojej intuicji i słuchać swojego serca, a będziesz w stanie uniknąć wielu problemów.

Księżyc nr 6: uspokojenie.

Jesteś osobą cierpliwą, która lubi spędzać czas w absolutnej ciszy. W ten sposób możesz w pełni cieszyć się życiem. Jednak to nie znaczy, że nie jesteś aktywny. Masz wystarczająco dużo energii, aby osiągnąć swoje własne cele.

Spędzasz dużo czasu, myśląc o przyszłości, która tylko cię martwi. Uwierz w siebie, że zachowujesz się tak, jak uważasz za stosowne, a pewnego dnia nadejdzie dzień, w którym nikt nie będzie w stanie utrzymać Cię na miejscu.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: TRWAJĄ PRACE PRZY TOROWISKU. DWA TRAMWAJE BĘDĄ JEŹDZIŁY ZMIENIONĄ TRASĄ. PASAŻEROWIE MUSZĄ SIĘ LICZYĆ Z UTRUDNIENIAMI

Jak informował portal Życie: NASTOLATKA TRAFIŁA DO SZPITALA Z SILNYM BÓLEM BRZUCHA. TO, CO LEKARZE ODKRYLI W JEJ ŻOŁĄDKU W CZASIE OPERACJI ODBIERA MOWĘ

Portal Życie pisał również o… MINISTERSTWO ZDROWIA PRZEKAZAŁO NAJNOWSZY RAPORT W SPRAWIE KORONAWIRUSA. ZNÓW WZROST NOWYCH PRZYPADKÓW