Mieszkańcy tej miejscowości długo będą pamiętać ten dzień. Młoda matka dwójki dzieci w pewnym momencie wyrzuciła je za okno! Dlaczego tak zrobiła? Co było powodem jej dramatycznego działania?

W sieci raz po raz można przeczytać bądź zobaczyć na nagraniu przeróżne – bardzo zaskakujące i niecodzienne – działania, które dokonywane są przez rodziców małych dzieci w rozpaczy bądź dramacie, kiedy coś niebezpiecznego dzieje się wokół.

Tak też było w tym przypadku, kiedy kobieta w jednej chwili postanowiła wyrzucić swoje dzieci za okno. Dlaczego?

Kobieta wyrzuciła swoje dzieci za okno. To nagranie każdy musi zobaczyć!

Sytuacja miała miejsce w Nowosybirsku. 25 – letnia kobieta mieszkająca w bloku przebywała tam ze swoimi małymi synkami. Wszyscy spali. W pewnym momencie młoda kobieta poczuła dym – okazało się, że w mieszkaniu jest pożar.

Kobieta postanowiła działać szybko. Otworzyła okno i zaczęła krzyczeć do sąsiadów, aby złapali jej dzieci, po czym wyrzuciła jednego, a następnie drugiego syna.

Szybka i dobra organizacja sąsiadów pomogła bohaterskiej mamie uratować chłopców. Sama kobieta wyszła natychmiast po uratowaniu dzieci łapiąc się za linę, którą rzucili jej sąsiedzi z góry.

- Oczywiście, to przerażające rzucić dzieci z trzeciego piętra, ale musiałam to zrobić. Nie wiem, skąd wzięłam odwagę - powiedziała 25-latka w jednym z wielu udzielonych wywiadów mediom.

Trzeba przyznać, że był to naprawdę bohaterski wyczyn!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: AGNIESZKA KACZOROWSKA OBAWIAŁA SIĘ O WAKACYJNE PLANY, ALE SPEŁNIŁA SWOJE MARZENIE. ROCZNICĘ ŚLUBU ŚWIĘTUJE W PRZEPIĘKNYM MIEJSCU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: BYŁA NA SAMYM SZCZYCIE, GDY NAGLE ROZPŁYNĘŁA SIĘ W POWIETRZU. CO STAŁO SIĘ Z EWĄ KRZYŻEWSKĄ, GWIAZDĄ PRL-U OKRZYKNIĘTĄ „POLSKĄ SOFIĄ LOREN”

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NA SYNA ZENKA MARTYNIUKA SPADŁA MOCNA KRYTYKA ZE STRONY GWIAZDY TVN. TO, CO POWIEDZIAŁ TO DLA DANIELA PRAWDZIWY LODOWATY PRYSZNIC