Barbara Kurdej-Szatan jest osobowością medialną, która regularnie staje się przedmiotem ożywionych dyskusji. Gwiazda ciężko pracuje na swój sukces i udowadnia, że zależy jej na wszechstronnym rozwoju.

Co jakiś czas do mediów społecznościowych, gdzie często się udziela, trafiają informacje na temat jej życia prywatnego. Basia wie, gdzie wyznaczyć granicę, więc nie ujawnia zbyt wiele.

Aktorka prywatnie jest żoną Rafała Szatana, stanowią zgraną parę. Oboje są bardzo aktywni w show-biznesie i odnoszą kolejne sukcesy.

Barbara Kurdej - Szatan
Barbara Kurdej - Szatan
Barbara Kurdej - Szatan

Basia Kurdej-Szatan zrobiła sobie przerwę

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła zrobić sobie przerwę w pracy, co jest jej własną decyzją. Okazuje się, że sama o nią poprosiła.

- W moim przypadku było tak, że to ja poprosiłam o przerwę. Moje ostatnie 7-8 lat w branży było bardzo intensywne. Zwykle nie miałam ani dnia wolnego i dopiero po jakimś czasie nauczyłam się robić sobie wolne i planować to z wyprzedzeniem. Tak naprawdę wiele razy pracowałam od rana do wieczora, ale wiedziałam, że w przypadku ciąży, będę chciała trochę zwolnić tempo. Dlatego gdy zaczęłam planować drugie dziecko, umówiłam się z produkcją seriali, że jeśli już zajdę w ciąże, to dam im szybko znać. I dałam, tak naprawdę już po pierwszym miesiącu. Dzięki temu produkcje mogły się przygotować scenariuszowo. – mówi w Plejadzie.

Jak przyznała, póki co nie planuje powrotu do pracy. Postanowiła odpocząć tuż przed porodem a następnie oddać się macierzyństwu.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram
Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Źródło: Instagram

Jak informował portal Życie: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN NIE DAJE FANOM O SOBIE ZAPOMNIEĆ. ZDRADZIŁA PLANY NA NAJBLIŻSZĄ PRZYSZŁOŚĆ