„Rozmowy w toku” przez wiele lat emitowane były na antenie TVN-u. W programie poruszane było szerokie spektrum problemów, związanych zarówno ze społeczeństwem, zdrowiem, przestępczością czy rodzicielstwem.

Ewa Drzyzga z zaangażowaniem wykonywała swoją pracę

Twarzą programu była Ewa Drzyzga, która prowadziła rozmowy z osobami zaproszonymi do programu. Dziennikarka okazywała wiele empatii rozmawiając z gośćmi „Rozmów w toku”. Widać było, że niejednokrotnie bardzo emocjonalnie reagowała na wyznania bohaterów show.

Ewa Drzyzga/screen Instagram @ewa_drzyzga
Ewa Drzyzga/screen Instagram @ewa_drzyzga

Jak się okazuje kilka lat prowadzenia programu tego typu odbiło się negatywnie na zdrowiu Ewy Drzyzgi. Dziennikarka zaczęła cierpieć na potworne bóle kręgosłupa, które zmusiły ją do zmiany pracy i zaprzestania prowadzenia „Rozmów w toku”.

Jak przyznała w rozmowie z dziennikarzem „Faktu”, praca doprowadziła do tego, że prowadząca momentami nie była w stanie prowadzić programu Bol jaki ja dopadał był przerażający.

Praca odbiła się na zdrowiu dziennikarki. Ewa Drzyzga musiała zwolnić tempo

- Były momenty, że nie mogłam stawać na nogi przez rwy kulszowe. Myślałam, że się wykończę. Doszło do tego, że kiedyś moje biodro było wysunięte o 30 centymetrów. Musiałam wtedy nagrywać "Rozmowy w toku" i kadrowano mnie z bliska od pasa w górę. W przerwach zwijałam się z bólu.

Ból był tak doskwierający, że dziennikarka postanowiła zrezygnować z większości aktywności, które podejmowała w pracy.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Źródło: eska.pl
Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Źródło: eska.pl

- Zwolniłam tempo, bo program ma ustabilizowany tryb produkcyjny. Problemy z kręgosłupem przycichły. Dwa razy w tygodniu ćwiczę pod okiem instruktora. Zamiast windy wybieram schody – powiedziała dziennikarka.

Na szczęście Ewa Drzyzga zachowała zdrowy rozsadek i nie traciła zdrowia dla kariery.

Przypomnij sobie o… POLSKA PODZIELONA NA TRZY STREFY. W NASZYM KRAJU WRACAJĄ OBOSTRZENIA ZWIĄZANE Z KORONAWIRUSEM

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: W KILKU MIEJSCACH ZABRAKNIE WODY DZIŚ I JUTRO. GDZIE I W JAKICH GODZINACH ZAPLANOWANO PRACE

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA PO FALI KRYTYKI ZDECYDOWAŁA SIĘ PRZEPROSIĆ. "NIGDY MOIM ZAMIAREM NIE BYŁO ROBIENIE SOBIE ŻARTÓW"