Lech i Danuta Wałęsowie są rodzicami ośmiorga dzieci. Najmłodszy z nich ma aktualnie 35 lat a najstarszy 50. Co porabia ją dzieci legendarnego przywódcy Solidarności?

Dzieci Danuty i Lecha Wałęsów

Najstarszy z rodzeństwa jest Bogdan, który aktualnie ma 50 lat. Mężczyzna wyprowadził się z domu rodzinnego jako nastolatek. Zakochany wówczas Bogdan postanowił założyć własną rodzinę. Niestety jego małżeństwo nie przetrwało owocem związku jest pierwsza wnuczka Wałęsów – Weronika. Teraz Bogdan jest już w drugim związku małżeńskim. Razem z żoną mają syna Marcina. Mieszkają w Trójmieście.

Dwa lata młodszy od Bogdana jest Sławomir. Sławomir jest po dwóch rozwodach. Jak mówią rodzice nie ma szczęścia w życiu. Ma dwójkę dzieci.

Trzecim synem Wałęsów jest Przemek. Niestety mężczyzna zmarł 8 stycznia 2017 r.

Czwartym dzieckiem Wałęsów jest Jarosław, który aktualnie ma 44 lata. Jarosław jest europosłem. Zajmuje się polityką. Ma żonę Ewelinę i dwójkę dzieci – Wiktora i Leę.

Magda to pierwsza córka Wałęsów. Kobieta marzyła o zawodowym zajmowaniu się tańcem. Niestety kontuzja sprawiła, że musiała pożegnać się z baletem. Pierwsze małżeństwo kobiety rozpadło się, owocem, tamtego związku jest Szymon. Teraz Magda jest już w kolejnym związku. Ostatnio została mamą. Wałęsówna powitała na świecie małego Karolka.

Kolejna córka to Anna. Kobieta jest w szczęśliwym związku. Ma dwójkę dzieci.

Maria Wiktoria to aspirująca celebrytka. Kobieta zmieniła swoje imię na Viktoria. Wystąpiła nawet w „Tańcu z gwiazdami”.

Brygida, której męża nie akceptuje Lech Wałęsa. Kobieta nie chodzi do kościoła, którego nie uważa, dlatego tez wzięła ślub cywilny.

Przypomnij sobie o… POLSKA PODZIELONA NA TRZY STREFY. W NASZYM KRAJU WRACAJĄ OBOSTRZENIA ZWIĄZANE Z KORONAWIRUSEM

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: W KILKU MIEJSCACH ZABRAKNIE WODY DZIŚ I JUTRO. GDZIE I W JAKICH GODZINACH ZAPLANOWANO PRACE

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA PO FALI KRYTYKI ZDECYDOWAŁA SIĘ PRZEPROSIĆ. "NIGDY MOIM ZAMIAREM NIE BYŁO ROBIENIE SOBIE ŻARTÓW"