Kamil Durczok ma za sobą bardzo ciężki czas. Od dłuższego czasu były redaktor Faktów nie pojawia się w mediach.

Kamil Durczok. Screen: Facebook
Kamil Durczok. Screen: Facebook
Kamil Durczok. Screen: Facebook

Temat Durczoka został ostatnio odgrzany w kontekście książki wydanej przez jego byłą partnerkę Julię Oleś. Choć w książce nie znajduje się nazwisko dziennikarza, główny bohater wielu osobom łudząco przypomina Durczoka. Książka jego byłej partnerki opowiada o toksycznym związku projektantki wnętrz i jej dużo starszego partnera.

Wiele osób znajduje mnóstwo podobieństw między związkiem Oleś i Durczoka a tym opisanym w książce jego byłej kochanki.

Ostatnio Kamil Durczok postanowił o sobie przypomnieć. Zrobił to w rozmowie ze swoim przyjacielem Markiem Czyżem. To właśnie podczas wywiadu odpowiedział na najbardziej interesujące media pytania. Czym się teraz zajmuje i na czym zarabia? Okazuje się że jest doradcą wizerunkowym. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu?

Julia Oleś, Kamil Durczok
Julia Oleś, Kamil Durczok
Julia Oleś, Kamil Durczok

„Trochę ze Szczyrku, z wynajmu domu, który przez tyle lat był moim azylem, moją ucieczką moim ukochanym miejscem. Trochę ze szkoleń, trochę z pomocy moich przyjaciół, którzy mnie nie opuścili i są ze mną” - wyznał Durczok

„Bo kto, jeśli nie ja, nauczy go, jakich błędów unikać, żeby się w takiej jak ja sytuacji nie znaleźć”.

Przypomnij sobie o… POLSKA PODZIELONA NA TRZY STREFY. W NASZYM KRAJU WRACAJĄ OBOSTRZENIA ZWIĄZANE Z KORONAWIRUSEM

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: W KILKU MIEJSCACH ZABRAKNIE WODY DZIŚ I JUTRO. GDZIE I W JAKICH GODZINACH ZAPLANOWANO PRACE

Portal Życie pisał również o… ANNA LEWANDOWSKA PO FALI KRYTYKI ZDECYDOWAŁA SIĘ PRZEPROSIĆ. "NIGDY MOIM ZAMIAREM NIE BYŁO ROBIENIE SOBIE ŻARTÓW"