Portal "SMAKOSZE" opisuje wspaniałe zbiory prawdziwych znawców grzybów. Wielka pasja i doświadczenie są nieodzowne przy wyprawach po najpiękniejsze okazy, co widać na pewnym zdjęciu, jakie jeden z użytkowników w grupie "Grzybomaniacy" wrzucił kilka dni temu.

Pan Sławomir wzbudził w internautach skrajne emocje

Facebook/Grzybomaniacy

Podpis "Złota Góra po południu" odbił się wśród Grzybomaniaków szerokim echem. Wielu entuzjastów wypraw na grzyby wyraziło swój szczery zachwyt i uznanie dla tak pokaźnej kolekcji zebranej w jedno popołudnie. Patrząc na stół uginający się od ogromnej ilości różnych gatunków grzybów, można sobie wyobrazić te wspaniałe zapasy, które przydają się szczególnie w Boże Narodzenie, gdy kuchnię ogarniają zapachy wszelkich świątecznych potraw i wypieków.

Wielu internautów pytało o cudowne miejsce, w którym pan Sławomir tak bardzo się obłowił, lecz to pozostało tajemnicą. Pojawiło się jednak kilka komentarzy sugerujących oszustwo, gdyż według niektórych, pan Sławomir to samo zdjęcie wrzuca każdego roku. Te zarzuty także pozostały bez ustosunkowania się autora posta.

To raczej ubiegły rok.Teraz nigdzie nie ma grzybow. Juz na pewno nie w takiej ilości. Wyluzuj to na stówę nie z tego roku. Te same były na zdjęciu rok i dwa lata temu. Ja tez mam stare foty I co mam ludzi klamac.

Tak, czy inaczej, jeśli nawet te imponujące zbiory miały miejsce w zeszłym roku, pan Sławomir z pewnością do teraz z przyjemnością z nich korzysta.

Co sądzicie o takiej obfitości leśnych skarbów? Co byście zrobili z tych największych okazów?

O tym się mówi: 18 sierpnia 2020 roku. Ministerstwo Zdrowia podaje aktualne statystyki o koronawirusie. Dane nie naprawiają optymizmem

Zerknij: Zosia nie zdołała się nauczyć, jak samodzielnie prowadzić dom. Jej teściowa postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce

O tym pisaliśmy ostatnio: Stary dowód osobisty trzymany do dziś na dnie szuflady, może okazać się cenny. Wystarczy spełnić pewien warunek