Anita Szydłowska momentalnie zyskała sympatię fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" - wystarczyło kilka chwil na ekranie, by nadano jej miano najsympatyczniejszej uczestniczki w historii tego show. Z uśmiechem opowiadała o kulisach swojego życia i nadziejach na znalezienie prawdziwej miłości. Dzięki produkcji TVN jej marzenie zostało spełnione - mimo, że od premiery 3. edycji programu minęły już dwa lata, z poznanym na planie mężem do dziś wiedzie szczęśliwe życie.

Udział w programie strzałem w dziesiątkę

Uczestnictwo w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" w wielu widzach budzi mnóstwo kontrowersji; dla niektórych osób jest to jednak szansa na szczęśliwe życie miłosne. Tak było też w przypadku Anity i Adriana, którzy dwa lata temu zgłosili się do trzeciej edycji wyjątkowego show. Od tego czasu dorobili się już dwóch pociech - Jerzyka i Bianki.

Uczestnicy programu z dziećmi (Instagram)
Uczestnicy programu z dziećmi (Instagram)

Córeczka przyszła na świat zaledwie kilka tygodni temu - nic więc dziwnego, że młoda matka nadal jest na fali emocji związanych z macierzyństwem, i chętnie dzieli się fotografiami z malutką Bianką, okraszając je przy okazji refleksjami o byciu matką.

Sypialnia zrobiła furorę wśród fanów

Chociaż jeszcze przed porodem Anita chwaliła się wykończonym pokojem dziecięcym, w którym obecne były dwa łóżeczka, to życie szybko zweryfikowało plany pary. Zdecydowano, że córeczka przeprowadzi się do pokoju rodziców - co widać na udostępnionych przez kobietę zdjęciach.

Anita pozuje z malutką Bianką (Instagram)
Anita pozuje z malutką Bianką (Instagram)

Uwagę internautów przykuła widoczna w tle fototapeta. Małżeństwo udekorowało ścianę sypialni niezwykłym widokiem zamglonego lasu, który pochwaliło kilkoro fanów. Jak widać, oprócz tańca, Anita ma również talent do urządzania wnętrz.

Zobacz także: Powrót dzieci do szkół niebawem. Czy placówki są odpowiednio przygotowane i bezpieczne? Wypowiedź ministra edukacji

Jak informował portal Życie: Sanepid pilnie poszukuje klientów popularnego sklepu. Mogło tam dojść do zarażenia

Może cię zainteresować również: Jednego z najsłynniejszych polskich pisarzy nie ma już pośród nas. Czy Jerzy Pilch podczas swoich ostatnich dni był samotny