Nowa seria uwielbianego przez Polaków show "Królowe życia" jest coraz bliżej. Widzowie trzymani są w niepewności co do nowego składu programu. Na szczęście wczoraj mogli odetchnąć z ulgą. Wszystko za sprawą filmiku opublikowanego na Instagramie przez jedną z gwiazd.

Co z nowym sezonem?

Dagmara Kaźmierska nie może narzekać na brak popularności. A ta zapewne będzie jeszcze większa, gdy gwiazda powróci na małe ekrany przy okazji premiery nowej serii "Królowych życia". Wczoraj opublikowała ona zaskakujące nagranie z sobą samą w roli głównej. Celebrytce towarzyszy nieznane ciacho, a chwilę później w kadrze pojawia się lubiany przez widzów Jacek.

Kochany przez Polaków program powraca na ekrany telewizorów
Kochany przez Polaków program powraca na ekrany telewizorów

Zmiany w obsadzie programu

W nowej serii uwielbianego show TTV na widzów czeka sporo zmian, przede wszystkim wśród bohaterów. Z obsady usunięto m.in. Gabriela i Rafała, co zdruzgotało fanów programu. Pojawiła się jednak nowa para - Leon van Nispen i jego mąż Damian Antczak van Nispen. Wielbiciele Dagmary Kaźmierskiej mieli niemało powodów do obaw, te jednak szybko zostały rozwiane - jak się okazało, celebrytka nie ma najmniejszego zamiaru rozstawać się z show.

Pierwszy odcinek nowej serii zostanie wyemitowany 3 września bieżącego roku. Wczoraj w sieci pojawiło się zaskakujące nagranie promujące nadchodzące epizody - opublikowała je sama Dagmara.

Na nagraniu promocyjnym celebrytka olśniewająco prezentuje się w pięknych strojach, w otoczeniu przedmiotów będących symbolami luksusu. W pewnym momencie kieliszek z szampanem zostaje jej podany przez półnagiego, przystojnego mężczyznę. Moment później zapowiedziana zostaje obecność bliskich Kaźmierskiej na planie serialu - są to jej najlepszy przyjaciel Jacek oraz syn Conan.

Nieznany przystojniak wręcza Dagmarze szampana (Instagram)
Nieznany przystojniak wręcza Dagmarze szampana (Instagram)

Królowe życia wracają do Was. Czekamy na Was - zapowiedziała Kaźmierska w poście pod wspomnianym filmikiem. Internauci nie kryją podekscytowania nadchodzącą serią programu, co widać po ich reakcji na spot.

Zobacz także: Wybrani Polacy mogą dostać nawet tysiąc złotych wsparcia. Jakie warunki trzeba spełnić, by móc liczyć na dodatkowe pieniądze

Może cię zainteresować: Monika Pietrasińska w końcu wyszła za mąż. Weselny przepych w pałacu w Rozalinie zwrócił uwagę paparazzich

Pisaliśmy również o: Niebywale odważna fotografia Anny Muchy. Internauci nie mogą się napatrzeć, są zachwyceni