W lutym 2016 roku mąż Courtney Hill, Brian, zmarł, gdy wpadł pod koła ciężarówki. Mężczyzna przeżył naprawdę wiele: Irak, Kuwejt i Afganistan, jednak śmierć zagrała mu na nosie i postanowiła zabrać go w momencie, w którym nikt się tego nie spodziewał.

Swoją żonę Brian poznał w 2011 roku i od tego czasu są razem szczęśliwi.

Para miała piękną córeczkę o imieniu Regan. Na krótko przed śmiercią Brian i jego żona zdecydowali, że chcą powiększyć rodzinę. Tego ranka, kiedy zmarł jej mąż, udało im się nawet zrobić test ciążowy. Jednak okazało się, że jest on negatywny.

Kilka dni po tragedii Courtney zrobiła kolejny test i okazało się, że jest w ciąży.

Oczywiście wiadomość o ciąży była dla niej prawdziwym szokiem. Żegnając się z mężem na pogrzebie, szepnęła ze łzami: „Kochanie, będziemy mieć dziecko…” - i zamknęła wieko trumny.

Miesiąc później kobieta zaczęła odczuwać dość dziwne bóle. Courtney nie rozumiała, co się dzieje i bała się, że może dojść do poronienia.

Kiedy przyszła do lekarza i opowiedziała o swoich obawach, stało się coś nieprawdopodobnego. Okazało się, że para nie spodziewa się jednego dziecka ale trzech naraz — dwóch chłopców i jedna dziewczynka!

„Byłam w prawdziwym szoku. Brian od zawsze marzył o trójce dzieci — wspominała kobieta. Niestety życie postanowiło postawić ją przed kolejną próbą. W 25 tygodniu ciąży lekarz powiedział, że zmarło jedno z dzieci. Po tej wiadomości poczuła się bezsilna i zdruzgotana.

„Brady umarł, ale zostało mi jeszcze dwoje dzieci, które dzięki Bogu są zdrowe. Zwykle trojaczki są przez pewien czas hospitalizowane, ale w naszym przypadku nie było to konieczne.

Courtney nazwała ocalałego chłopca Milesem a dziewczynę Harper. Dzieci urodziły się 21 września. Ich mama mówi, że czasami trudno jest wytłumaczyć znajomym, dlaczego nie są bliźniakami.

„Oczywiście ludzie myślą, że są bliźniakami. Jednak ja nazywam je „trojaczkami, które przeżyły”. Większość rozumie, ale nie wszyscy. Jednak tego nie oczekuję. Kiedy masz trzy serca bijące przez 26 tygodni, a potem okazuje się, że jedno z nich nie żyje...”.

„Nasze dzieci z pewnością dowiedzą się, kim był ich ojciec. Dowiadują się, że był wiernym, rodzinnym człowiekiem i odważnym wojownikiem. Mój mąż był wspaniałą osobą. Zawsze próbował wyciągnąć pomocną dłoń ”.

Jak informował portal "Życie": CÓRKA NATALII KUKULSKIEJ ZAMIERZA IŚĆ W ŚLADY SWOJEJ MAMY I BABCI, ANNY JANTAR? WOKALISTKA MARTWI SIĘ PRZYSZŁOŚĆ SWOICH DZIECI

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNE ZDJĘCIE ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ WŁAŚNIE TRAFIŁO DO SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ SIĘ NAPATRZEĆ, SĄ ZACHWYCENI

Portal "Życie" pisał również: KSIĘŻNA KATE MIDDLETON PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI PODCZAS NIEOFICJALNEGO WYJŚCIA Z PAŁACU. KOBIETA SPĘDZAŁA CZAS Z NAJMŁODSZYM SYNEM