Gwiazda "M jak miłość" Olga Szomańska ma problemy ze zdrowiem. Aktorka poinformowała o swoich dolegliwościach w mediach społecznościowych.

Odgrywająca rolę Marzenki w popularnym serialu „M jak miłość”, Olga Szomańska cierpi na rwę kulszową. Gwiazda podzieliła się tym faktem w relacjach na instagramie.

- Jadę właśnie do lekarza z moją rwą kulszową. Ale okazuje się, że rwa kulszowa to nie jest rwa kulszowa - mówiła na swoim Instagramie.

Olga Szomańska fot. Instagram
Olga Szomańska fot. Instagram

Jak mówi Olga Szomańska, rwa kulszowa jest dolegliwością, z którą da się żyć a portale plotkarskie opisującej stan zdrowia wyolbrzymiają.

- Kochani moi... mnie naprawdę nic nie jest. Portale wypisują głupoty. Nic mi nie jest. Nie jestem chora. Nie jestem umierająca. Nie udaję, że jest inaczej... jestem zdrowa, a rwa kulszowa to nie jest koniec świata.

Napisała aktorka. Dodatkowo postanowiła podziękować swoim fanom za troskę.

- I naprawdę nie zniknę z ekranu... ani tu ani tam ani nigdzie :) I jak widzicie na wcześniejszym zdjęciu czuję się świetnie – czytamy.

Olga Szomańska fot. Instagram
Olga Szomańska fot. Instagram

To też może cię zainteresować: Gdańsk: można składać wnioski o stypendium. Na kogo czeka jeszcze ponad 230 tysięcy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w portalu Życie: Gdańsk: czy temu zdarzeniu można było zapobiec? Nadal trwa śledztwo w sprawie Pawła Adamowicza i braku reakcji służb

O tym się mówi: Pomorskie: służby notują kolejny spory przyrost zakażeń. Są nowe dane odnośnie koronawirusa w województwie