Pewna rodzina nie może się zorientować, czy przerażające nocne lęki ich malucha wynikają ze złych snów, czy też jest coś więcej.

"Straszna" pani przychodzi od ponad tygodnia

Mały chłopczyk twierdzi, że każdej nocy spotyka się w swoim pokoju z dziwną kobietą, która składa dość dziwaczną prośbę. Babcia dziecka jest tak zaniepokojona opowieściami o upiornej postaci, że jest nawet wpisana w rubryce z poradami w jednej z gazet, aby uzyskać pomoc, co robić dalej.

W liście do "Dear Care and Feeding slate.com", zatytułowanym "My Grandson Is Visited by a Spooky Lady Every Night", anonimowa kobieta wyjaśniła wszystko i musimy przyznać, że to wszystko brzmi jak coś z przerażającego filmu. Napisała:

„Mój 2,5-letni wnuk ma powracający koszmar od półtora tygodnia. Budzi się bardzo zdenerwowany, mówiąc, że w jego pokoju jest kobieta. Zapytany, czy z nim rozmawia i dlaczego sądzi, że tam jest, odpowiada, że ​​musi coś zabrać z jego pokoju i chce położyć mu coś na stopę. Boi się iść spać.

YT

Moja córka uczy go nocnika, ma też nową siostrę (4 tygodnie). Wiem, że te zmiany życiowe mogą powodować u dzieci koszmary i rozumiem, że wyobraźnia jest żywa w tym wieku. Jednak wydaje się to takie specyficzne i trochę przerażające”.

Dodaje, że rodzina jest „zagubiona”, nie wie, jak poradzić sobie w tej sytuacji. "Ciotka cierpiąca na ból" odpowiada, stwierdzając, że półtora tygodnia nie jest „niesamowicie” długim okresem na powtarzający się koszmar, więc rodzina powinna przez chwilę zobaczyć, jak to się odbywa i ewentualnie zrobić sobie przerwę z treningiem nocnika.

Ponadto autorka sugeruje wypróbowanie wszystkich typowych środków zaradczych na koszmary - takich jak spanie przy nocnej lampce i używanie „dziwacznego sprayu na kobiety, który sprawia, że ​​każda dziwna dama jest nieszkodliwa”. Jeśli wszystko inne zawiedzie, zalecają zakup kamery niania, „żebyśmy wszyscy mogli zobaczyć ducha”. Żartobliwie dodaje: „To nie jest duch. Bardziej prawdopodobne jest, że będzie to demon przybierający postać starszej pani”.

Co sądzisz o tej historii? Czy pojawienie się młodszego rodzeństwa może wywołać w dziecku takie reakcje?

O tym się mówi: Pełnomocnictwo sporządzone notarialnie - na jego podstawie kupisz dom, ale listu na poczcie nie dostaniesz

Zerknij: Matka odważnie ratuje życie swoim dzieciom ryzykując własnym. Ta historia wzrusza do łez