Mężczyzna pracował kiedyś jako fryzjer, a później opanował zawód stylisty, zaczynając pomagać ludziom ubierać się pięknie i poprawnie.


Jednak wkrótce sztuka fryzjerska ponownie wróciła do jego życia. Stało się to po tym, jak Brannon zobaczył bezdomnego na ulicy i decydując się kupić mu trochę jedzenia i wody, wdał się z nim w rozmowę.

Ta rozmowa zrobiła na mężczyźnie tak duże wrażenie, że po powrocie do domu zaczął się zastanawiać, jak mógłby pomóc bezdomnym.

I nagle przyszedł mu do głowy pomysł mobilnego fryzjera. Brennon zaczął jeździć po ulicach miasta i oferować bezdomnym strzyżenie i golenie. Wielu z nich zgodziło się i było bardzo zadowolonych z wyniku. Dla niektórych zaktualizowany wygląd zmotywował ich nawet do ponownej próby znalezienia pracy. I te próby zakończyły się sukcesem.

Wkrótce na fryzjera czekała niespodzianka. Skontaktował się z nim Sean Johnson, właściciel sieci fryzjerskiej, i zaproponował Brennonowi zostanie kierownikiem jednego z jego salonów. Jednak mężczyzna odrzucił ofertę.

Po namyśle Sean zadzwonił do niego ponownie, tym razem dając mu możliwość strzyżenia bezdomnych w salonie fryzjerskim kilka dni w tygodniu i przyjmowania stałych klientów przez resztę czasu.

Brannonowi bardzo się spodobał ten pomysł, a teraz establishment jest bardzo popularny.

To również może Cię zainteresować: CZY ANDRZEJ SOŁTYSIK NIE PRZYGOTOWAŁ SIĘ DO ROZMOWY? WPADKA PROWADZĄCEGO „DZIEŃ DOBRY TVN” W ROZMOWIE Z EDYTĄ GÓRNIAK, WOKALISTKA BYŁA ZASKOCZONA

Portal „Życie” pisał również o: POŻAR DOMU WYREMONTOWANEGO W PROGRAMIE "NASZ NOWY DOM". KATARZYNA DOWBOR JEST OBURZONA. CHCE POMÓC POSZKODOWANEJ RODZINIE

Jak informował również portal „Życie”: MAŁGORZATA ROZENEK WYBRAŁA RODZICÓW CHRZESTNYCH DLA HENRYKA, ALE RADOSŁAW MAJDAN NIE CHCE PIERWSZEGO SAKRAMENTU DLA DZIECKA