Wnuczek namówił 87-letnią babcię na metamorfozę

Jak podaje portal "Pikio", efekty tej metamorfozy zachwycają niemal każdego internautę. W sieci pojawiło się nagranie ukazujące zmianę, której dokonała jedna z czeskich makijażystek, Kristina Pukova. Profesjonalna wizażystka zajęła się 87-letnią babcią swojego ukochanego i zmieniła starszą panią nie do poznania. Umieszczone na Instagramie nagranie udowadnia, że odpowiednio dobrany make-up może zdziałać cuda!

Tylko spójrzcie na tę 87-latkę, która na co dzień stroni od kosmetyków, a pokładu używała kilkanaście lat temu. Kobieta za namową wnuczka postanowiła wziąć udział w eksperymencie, który miał pokazać, że każdy jest piękny bez względu na wiek czy kolor skóry. Seniorka zdecydowała się, by powierzyć swój wygląd dziewczynie wnuka, która zmianą wizerunku zajmuje się profesjonalnie. Efekty tej pracy są zachwycające!

Delikatnie nałożony podkład, wyruszowane rzęsy, wykonturowana twarz i rozświetlone oczy sprawiły, że babcia wygląda o wiele lat młodziej, Kobieta, widząc swoje odbicie w lustrze, uroniła łzy szczęścia.

To również może Cię zainteresować: RYSZARD CZARNECKI CHCE ZOSTAĆ AKTOREM. POLITYK MA ZAMIAR ZAGRAĆ W "M JAK MIŁOŚĆ"

Zobacz także: AGNIESZKA RADWAŃSKA I MAŁY KUBUŚ OPUSZCZAJĄ SZPITAL. MŁODA MAMA WYGLĄDA ŚWIETNIE, SĄ ZDJĘCIA