3 czerwca, około północy, kobieta nagle usłyszała głośne szczekanie pitbulla Sashy, któremu towarzyszyło drapanie drzwi prowadzących na podwórko.

Latana była zaniepokojona niezwykle długim szczekaniem psa, więc natychmiast wpadła w panikę. Zrozumiała, że ​​stało się coś złego.

Według KTVU, kiedy Latana otworzyła drzwi, aby zobaczyć, dlaczego pies szczeka, zobaczyła języki ognia wychodzące z następnego domu i kłębiący się czarny dym. Płomienie szybko rozprzestrzeniły się na dom Latany.

To, co Sasha zrobił później, fascynuje ludzi na całym świecie.

Latana pobiegła na górę za maleńką Masalą, ale Sasza wyprzedził gospodynię.

Latana patrzyła z niepokojem, jak pitbull chwycił pieluszkę dziecka i próbował zabrać dziecko w bezpieczne miejsce.

Potem matka wyprowadziła wszystkich na ulicę. Gdyby nie ostrzeżenie Sashy, rodzina zginęłaby w pożarze.

Sasha pojawił się w rodzinie mniej więcej w tym samym czasie, gdy urodził się Masala i dla wszystkich było oczywiste, że istnieje między nimi szczególny związek.

Niestety wielu uważa, że ​​pitbulle są wyłącznie psami bojowymi, niezwykle agresywnymi z natury. Ta historia po raz kolejny udowadnia, że ​​pitbulle są wspaniałymi psami rodzinnymi, jeśli są odpowiednio hodowane!

Przypomnij sobie o… CÓRKA JERZEGO STUHRA ZASKOCZYŁA PUBLIKACJĄ ZDJĘCIA SWOJEGO OJCA TUŻ PO OPUSZCZENIU SZPITALA. AŻ TRUDNO UWIERZYĆ JAK AKTOR WYGLĄDA PO PRZEBYTYM UDARZE

Jak informował portal Życie: SYN JACKA KURSKIEGO ZABRAŁ GŁOS W SPRAWE FORMUŁOWANYCH POD JEGO ADRESEM ZARZUTÓW. "JESTEM POSZKODOWANY I NAPIĘTNOWANY"

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: KTÓRE DZIELNICE ZOSTAŁY OCENIONE NAJLEPIEJ? SĄ WYNIKI PRESTIŻOWEGO RANKINGU