Z tego powodu kobieta opuściła mężczyznę, z którym byli małżeństwem przez długi czas. Mężczyzna złożył pozew o rozwód, a także planuje otrzymać opiekę nad czwórką dzieci.

Riona nie chciała rozstać się ze swoimi dziećmi, więc postanowiła ponownie nauczyć się chodzić, bez względu na wszystko. Udało jej się stanąć na nogi w zaledwie 8 tygodni, a teraz kobieta może chodzić bez żadnej pomocy. Nie ma jeszcze możliwości pokonania długich dystansów, więc nadal jest zmuszona do korzystania z wózka inwalidzkiego.

Według niej najtrudniejsze było nie mieć wylewu, ale zdradzić osobę, z którą mieszkała przez 14 lat.

Po tym, jak Kelly zdecydowała się walczyć z paraliżem, lekarze stwierdzili, że w takich przypadkach potrzeba co najmniej 6 miesięcy intensywnej terapii, aby człowiek stanął na nogi. Kobieta zaczęła ćwiczyć, ale szybko zdała sobie sprawę, że bardzo trudno jej to zrobić samodzielnie.

Na swojej stronie na Facebooku napisała ogłoszenie, że szuka osobistego trenera, który pomógłby jej poradzić sobie z paraliżem kończyn.

Były zawodowy amerykański piłkarz Keith Mason odpowiedział na jej wezwanie o pomoc. To z jego pomocą kobieta znów zaczęła chodzić.

Po całym tym doświadczeniu para kontynuowała związek. Kelly i Keith mieszkają razem od prawie roku. Kobiecie udało się uzyskać opiekę nad swoimi dziećmi.

„Keith to najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła. Pomógł mi wstać, a dzieci po prostu oszalały na jego punkcie ”- mówi szczęśliwa Kelly.

To również może Cię zainteresować: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

To również może Cię zainteresować: KRAKÓW: PRACOWNIK Z WYNIKIEM POZYTYWNYM. CZY TO STANIE SIĘ KOLEJNYM OGNISKIEM KORONAWIRUSA

Zobacz także: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN I PATRYK VEGA? JEJ CIĄŻA Z RADKIEM POWSTRZYMAŁA ICH NA DŁUGO. CO ŁĄCZY TYCH DWOJE