Ksiądz Piotr Natanek został zapamiętany przez wiernych głównie ze względu na bardzo dyskusyjne poglądy, które wygłaszał na swoich nabożeństwach. Nagrania z jego udziałem były swego czasu bardzo popularne, a Polacy burzyli się, że takie słowa nie powinny padać publicznie.

Jak donosi WP, Piotr Natanek obecnie jest już byłym księdzem. Warto zaznaczyć, że mężczyzna zdobył tytuł doktora nauk teologicznych i habilitację z historii, był także m.in. wykładowcą w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie.

Piotr Natanek. Źródło: Youtube
Piotr Natanek. Źródło: Youtube

Ks. Piotr Natanek założył własną sektę

Jak się okazuje ksiądz Natanek dalszym ciągu głosi swoje dziwne poglądy. Jak podaje super Express ex duchowny założył własną sektę - "Rycerze Chrystusa Króla".

Jak podaje TVP Info, Natanek uważa nawet, że ma telefon do Pana Boga! Na szczęście oibserowany przez dlugi czas ex ksiądz, może wreszcie zakończyć swoją dzialanosc. Jest on bowiem pod obserwacją inspektoratu budowalnego, który nakazal rozbiórki miejsca zebrań sekty.

- Mówią o nich "sekta". Nadal gromadzi tysiące wyznawców i chwytając się wszelkich, nawet bezprawnych metod rozbudowuje swoje księstwo – możemy obejrzeć w Alarmie na antenie TVP.

- On nawet powiedział oficjalnie, kogo mu potrzeba - ludzi z "piniądzami". Nie potrzebuje biedaków – słyszymy.

- Obiecuje Natanek swoim wiernym, że ich pociągnie do nieba, że ma telefon do Boga - dodaje z oburzeniem mężczyzna.

Piotr Natanek. Źródło: Youtube
Piotr Natanek. Źródło: Youtube

O tym się mówi: Zosia nie zdołała się nauczyć, jak samodzielnie prowadzić dom. Jej teściowa postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce