Horoskop słowiański - poznaj siebie dzięki dacie urodzenia

Jak podaje portal "papilot", horoskop słowiański ma za pomocą daty urodzenia wskazać nam bożka, który opiekuje się naszym życiem i opisuje nasze cechy charakteru. Pod pieczą którego patrona jesteś?

24 grudnia - 30 stycznia

Czarnobóg - Twój patron dał Ci szczęście w finansach. Nie musisz narzekać na brak pieniędzy i brak ambicji. Nie myślisz za bardzo o przyszłości, jednak, gdy założysz sobie jakiś cel, dążysz do niego uparcie. Jeśli spotka Cię miłość, to wielka. Kochasz na zabój.

31 stycznia - 21 marca

Weles - wyróżniasz się rozwiniętą seksualnością i dużym optymizmem. Jesteś dużym dzieckiem, które lubi beztroskie życie i czasami wpada w tarapaty. Jednak Twój urok zawsze Cię uratuje i nie pozwoli na biedę.

22 marca - 16 kwietnia

Dziewanna - masz w sobie "to coś", co przyciąga każdego człowieka, dlatego ludzie lgną do Twojej osoby. Choć nie możesz pochwalić się pełnym zdrowiem, Twoja dusza potrafi wiele zdziałać. To właśnie najczęściej Ciebie dotyczą zdolności nadprzyrodzone, a natura to Twój drugi dom. Najlepiej sprawdzisz się w roli opiekuna lub nauczyciela.

17 kwietnia - 14 maja

Jarowit - Twój patron obdarzył Cię ogromnym temperamentem i wybuchowym charakterem. Najbardziej cenisz sobie wolność. W miłości wygrywa u Ciebie namiętność, a czasem niestety masz problemy z wiernością.

15 maja - 2 czerwca

Lela - osoby urodzone w tych dniach najbardziej przywiązują wagę do relacji międzyludzkich, bez których nie potrafią funkcjonować. Mają bogatą wyobraźnię, nie tolerują zdrad i potrafią zarabiać pieniądze.

3-12 czerwca

Kostroma - ten patron zsyła ogrom talentu na osoby urodzone na początku czerwca. Są one optymistami, choć często spotyka je nieszczęście. Późno zakładają rodziny, jednak jeśli już to nastąpi, mogą pochwalić się dużą gromadką dzieci.

13 czerwca- 6 lipca

Dodola - jeśli urodziłeś się w tych dniach, masz dużo szczęścia. To osoby w czepku rodzone, które mogą pochwalić się świetnym zdrowiem i nienagannym życiem rodzinnym. W przezywciężaniu słabości pomaga im wiara w cuda.

Horoskop na kwiecień 2020. Co nas czeka?
Horoskop na kwiecień 2020. Co nas czeka?
Horoskop na kwiecień 2020. Co nas czeka?

21-22 czerwca (przesilenie letnie)

Kupało - Twój patron obdarzył Cię bogatym życiem wewnętrznym i starą duszą. W egzystencji najważniejsza jest dla Ciebie rodzina, którą kochasz ponad wszystko.

7 lipca - 1 sierpnia

Łada - kochasz sztukę i masz złote ręce, które wszystko co dotkną, zamieniają w piękno lub bogactwo. Uwielbiasz atmosferę świąt i wesel, żyjesz od uroczystości do uroczystości.

2-28 sierpnia

Perun - ten patron dał Ci ambicję. Zawsze dążysz do czegoś wyjątkowego i stawiasz sobie wysokie cele. W miłości potrafisz być romantyczny. Twoją cechą charakterystyczną jest waleczność.

29 sierpnia- 13 września

Żywa - ludzie urodzeni w tym okresie są istnymi aniołami. Życzliwi, gościnni, mili, uprzejmi, cierpliwi i potrafią dużo wybaczyć. Mieć kogoś takiego obok siebie to skarb!

14-27 września

Mokosz - rodzina to dla Ciebie świętość. Jesteś skromnym człowiekiem, a przede wszystkim pracowitym. Nie tolerujesz lenistwa i marnowania czasu.

28 września - 15 października

Swarożyc - uwielbiasz naukę. To dla Ciebie prawdziwa pasja, dlatego najlepiej sprawdzisz się w byciu mentorem i opiekunem.

16 października- 8 listopada

Marzanna - to osoby niezwykle zdyscyplinowane i cierpliwe. Powinny zajmować się uzdrawianiem i być specjalistą w dziedzinie medycyny.

9-28 listopada

Siemargł- aktywni i pewni siebie wojownicy, którzy fascynują się magią i siłami nadprzyrodzonymi.

29 listopada - 23 grudnia

Żmij - masz trudny charakter, jednak jesteś bardzo wrażliwy i cenisz mądrość. Podróże to Twoja największa pasja.

Horoskop cygański, screen Papilot
Horoskop cygański, screen Papilot
Horoskop cygański, screen Papilot

To również może Cię zainteresować: GDAŃSK: JAK WYGLĄDA JAKOŚĆ POWIETRZA NAD MIASTEM

Zobacz także: ILE WRĘCZYĆ PIENIĘDZY W KOPERCIE DLA PARY MŁODEJ