Tego nikt się nie spodziewał. Od poniedziałku w Lidlu można kupić prawdziwy bestseller

Od poniedziałku w Lidlu można znaleźć coś bez czego nie można teraz wychodzić nawet z domu. Są to maseczki ochronne. W jakich będą cenach?

Koronawirus wciąż panoszy się po całym świecie. Władze wielu krajów poluzowały obostrzenia i w tym czasie wzrosła liczba zarażonych. Dlatego też zapewne nieprędko będziemy mogli zrezygnować z maseczek w miejscach publicznych.

Okazuje się, że już od poniedziałku będzie je można kupić w Lidlu. Mało tego, ich cena jest naprawdę atrakcyjna.

Od poniedziałku w Lidlu można kupić prawdziwy bestseller

Dzisiaj w Polsce liczba zakażonych koronawirusem wzrosła aż o 584 osoby. Dlatego większość osób jest za tym, aby wprowadzić nowe obostrzenia. Pamiętajmy o tym, by wciąż zakładać maseczki w miejscach publicznych i zachować bezpieczny dystans społeczny.

https://www.facebook.com/MZGOVPL/posts/3072606529475430

Maseczki ochronne możemy kupić już praktycznie wszędzie. W ofercie są również maseczki do wielokrotnego użytku. Właśnie tego typu produkt wprowadzi do swojego asortymentu również sieć sklepów Lidl.

Lidl wrzuci maseczki ochronne na półki

Jak donosi portal wiadomoscihandlowe.pl, sieć sklepów Lidl wprowadzi na swoje półki nowy produkt. Są nimi maseczki ochronne wykonane z tekstylnego materiału. Tkanina z której są wykonane jest niezwykle skuteczna oraz bezpieczna dla naszego zdrowia – posiadają certyfikat OEKO-TEX. Oznacza to, że ich skład pozbawiony jest szkodliwych substancji.

Maseczki ochronne. Źródło: YouTube
Maseczki ochronne. Źródło: YouTube
Maseczki ochronne. Źródło: YouTube

Wierzch maseczek ochronnych wykonany jest z tkaniny Bionic Finish Eco. Dzięki temu są wodoodporne i bardzo komfortowe. Mało tego, maseczki można używać wielokrotnie, gdyż materiał można prać w temperaturze 60 stopni.

Cena dostępnych w Lidlu od 27 lipca maseczek ochronnych jest naprawdę atrakcyjna. Produkty będą dostępne w dwupaku, w cenie 9,98 zł (za dwupak maseczek dla dzieci) i 11,98 zł (za dwupak maseczek dla dorosłych).

Pracownicy sklepów spożywczych mają ręce pełne roboty. Źródło: bussinesinsider.com.pl
Pracownicy sklepów spożywczych mają ręce pełne roboty. Źródło: bussinesinsider.com.pl
Pracownicy sklepów spożywczych mają ręce pełne roboty. Źródło: bussinesinsider.com.pl

To również może Cię zainteresować: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

To również może Cię zainteresować: KRAKÓW: PRACOWNIK Z WYNIKIEM POZYTYWNYM. CZY TO STANIE SIĘ KOLEJNYM OGNISKIEM KORONAWIRUSA

Zobacz także: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN I PATRYK VEGA? JEJ CIĄŻA Z RADKIEM POWSTRZYMAŁA ICH NA DŁUGO. CO ŁĄCZY TYCH DWOJE