Bliźniaki urodziły się, trzymając się za ręce. Jest to niezwykle rzadkie wydarzenie, a więc wiadomość szybko rozeszła się po całym świecie.

Niemowlęta rozwinęły się w jednym worku owodniowym w łonie matki. Jest to niezwykle niebezpieczne, ponieważ najczęściej jedno dziecko umiera. Jenna i Gillian nie tylko dorastały razem, ale urodziły się zaledwie kilka sekund od siebie.

Jednak to nie ten fakt zaskoczył personel medyczny, a to, że dziewczynki urodziły się, trzymając się za ręce.

Oto co powiedziała o tym matka dziewcząt, Sarah:

- Widząc to, moje serce się stopiło, a mój mąż miał łzy w oczach. Pojawił się nawet personel szpitala.

Od tego czasu minęło kilka lat, ale dziewczyny nadal darzą się bezgraniczną miłością i przyjaźnią!

Dzieci wydają się połączone ze sobą niewidzialną więzią. Cały czas spędzają razem i często trzymają się za ręce. Kiedy są rozdzielone lub inni ludzie próbują ich zmusić do zrobienia czegoś osobno, natychmiast zaczynają płakać. Nie mogą żyć bez siebie.

Dziewczyny są bardzo podobne i czasami rodzice je mylą, ale starszy brat dziewcząt, Jackson zawsze poprawia swoich rodziców, ponieważ bardzo dobrze zna swoje siostry.

To też może cię zainteresować: Pomorze: sanepid potwierdza nowe przypadki COVID-19 w województwie. Wśród zakażonych są osoby z Trójmiasta

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gdańsk: ratownicy proszą o rozwagę nad wodą. Jest coraz więcej fałszywych alarmów

O tym się mówi: Gdańsk: jutro rusza Jarmark św. Dominika. Jakich atrakcji można spodziewać się na imprezie