Żyjemy w trudnych czasach, kiedy dziećmi trzeba się bardzo mocno opiekować. Jednak praca, sprawy rodzinne i inne tego typu rzeczy często zmuszają nas do zostawiania naszych dzieci samych lub pod nadzorem krewnych, przyjaciół lub znajomych.

Teraz opowiemy Ci o sztuczce uważnej mamy, która genialnie rozwiązała ten problem.

Wyobraź sobie następującą sytuację: mężczyzna podchodzi do 8-letniego chłopca i mówi, że powinien iść z nim do matki — mówi, że poprosiła go o odebranie chłopca. Jednak chłopiec nie stracił czujności i zaskoczył nieznajomego następującą odpowiedzią: „Jakie jest hasło?”

Widząc, że jest zdezorientowany i nie wie, co powiedzieć, dziecko ucieka. I postępuje słusznie, ponieważ on i jego matka umówili się, że jeśli nie może go odebrać i wyśle kogoś innego, to ta osoba będzie musiała podać hasło, którego uzgodnili wcześniej.

Być może pewnego dnia ta sztuczka uratuje Cię i Twoje dziecko przed okropnością. Dlatego uważam, że każdy rodzic powinien pójść za przykładem tej matki. Wymyślenie hasła zajmuje 5 minut, ale może uratować życie Twojego dziecka! Jeśli chodzi o dzieci, jakiekolwiek zaniedbanie może być tragiczne w skutkach.

Jak informował portal "Życie": SŁAWOMIR I KAJRA W MOCNYCH SŁOWACH O MUZYKACH, KTÓRY GRAJĄ PODCZAS EPIDEMII. MÓWIĄ O NIESPRAWIEDLIWYM TRAKTOWANIU ARTYSTÓW