Wakacje w Polsce droższe niż wczasy w tropikach. Polaków nie stać na Bałtyk, taniej ich wyniesie Egipt.

Sumy jakie Polacy muszą zapłacić za wakacje nad Bałtykiem są bajońskie. Nie mówimy tutaj o samych rybach, gdzie w koszt obiadu często przekracza 200 zł, a zwykłych barach z fast foodem.

Na szczęście na mapie Polski znajdują się jeszcze takie miejsca, gdzie cena za jedzenie nie powala na kolana. Wie o tym czytelnik Wirtualnej Polski, który postanowił podesłać do portalu zdjęcie z Kaszub.

W na wakacjach w Polsce da się zjeść za odpowiednia cenę!

Jeden z czytelników Wirtualnej Polski postanowił podzielić się z portalem swoimi chcę nowymi doświadczeniami zjedzeniem na Kaszubach.

Mężczyzna przebywa w Ostrzycach – miejscowości położonej nad jeziorem w okolicy Kaszubskiego Parku Narodowego. Jest to miejscowość oddalona o około 100 km od turystycznego Władysławowa. Razem z kilometrami zmniejsza się także wysokość cen za jedzenie.

(dziejesie.pl)
(dziejesie.pl)

Pan Tomasz pochwalił się Wirtualnej Polsce dwoma paragonami za jedzenie w restauracji. Jeden opiewa na ceny około 62 zł drugi natomiast 43.

- Ceny ok, a rybki pyszne i świeże. Wszystkie jadłem. Danie dla jednej osoby bez frytek, ale z piwem to koszt około 30 pln - napisał czytelnik.

(dziejesie.pl)
(dziejesie.pl)

To też może cię zainteresować: Kim jest i czym zajmuje się córka Antoniego Macierewicza? Praktycznie nikt o niej nie wie, kobieta unika rozgłosu