Księżna Kate nie zwalnia tempa. Na jej głowie znajduje się mnóstwo obowiązków. Niedawno przejęła także te pozostawione przez Harrego i Meghan. Rodzina, prace społeczne, pełnione funkcje - to wszystko odbija się na zdrowiu księżnej. Ostatnio media coraz bardziej spekulują na temat wypalenia Kate. Nie ma co ukrywać – jest bardzo przemęczona.

Jak donosi brytyjski magazyn „Life&Style” wszyscy zaczynają martwic się o stan zdrowia Kate. Na ostatnim oficjalnym wyjściu wyglądała na naprawde przemęczoną. Co więcej – Kate bardzo schudła, taka szczupła nie była nigdy!

Księżna Kate,  screen:Instagram
Księżna Kate, screen:Instagram
Księżna Kate, screen:Instagram

„Jest bardziej zestresowana niż kiedykolwiek. Nie ma ani minuty dla siebie i trudno jej sobie z tym poradzić. Teraz jej waga gwałtownie spadła, a jej bliscy, w tym William, są zaniepokojeni”. – powiedział informator cytowany przez Interię.

Jak się okazuje Kate jest prawdziwie wykończona. To, co widać w mediach jest maską. A pozorny uśmiech ma ukrywać prawdziwy stan księżnej.

„Kiedy Kate czuje się przytłoczona, nie może spać i zapomina o jedzeniu. Publicznie pokazuje opanowanie i profesjonalizm, ale za zamkniętymi drzwiami jest strasznie zirytowana i nerwowa” – cytuje Interia.

O zdrowie Kate zaczął dbać także jej mąż, który udał się do królowej Elżbiety II z prośbą o „poluzowanie „grafiku żony.

„Kate jest perfekcjonistką i są chwile, kiedy odmawia przyznania się, że za bardzo się stara. Dlatego William zorganizował romantyczne wakacje, aby mogli spędzić razem wspaniały czas bez dzieci” – powiedział informator.

To też może cię zainteresować: Małopolska: sanepid aktualizuje dane dotyczące zakażeń koronawierusem. Kolejne kilkadziesiąt przypadków