Wacław Cieślik popularny wokalistka zespołu disco polo, padł ofiarą wandalizmu. Mężczyzna musiał zmierzyć się z prawdziwą stratą. Bandyci nie mieli skrupułów. To, co zrobili przechodzi, największe pojęcie. Trudno będzie pogodzić się z ta sytuacja. Co takiego się wydarzyło?

Znany muzyk disco polo padł ofiara wandalizmu

Wczorajszy dzień okazał się dla Wacława Cieślika naprawdę tragicznym. Znany muzyk padł ofiarą wandali. Ktoś podpalił jego samochód. Z furgonetki nie pozostało nic. Muzyk opublikował zdjęcia na swoim Facebooku. Są przerażające.

Wokalista zespołu disco Polo opublikował na swoim Facebooku zdjęcia z wydarzenia. Jak się okazało Kordian pali ofiarą badań. Furgonetka, która należała do muzyka została podpalona. Auto jest całkowicie zniszczone. Z samochodu pozostał jedynie wrak. Muzyk był przywiązany do swojego samochodu. Pojazd często pojawiał się w teledyskach zespołu. Oprócz straty emocjonalnej muzyk poniósł także ogromne straty finansowe.

Jak się okazuje wokalista zespołu wie, kto stoi za podpaleniem. Jak stracił muzyk jest to osoba, która zazdrościła miał samochodu. Jak zdradza muzyki jest to osoba, która wykorzystała jego i jego zaufanie. Fajnie muzyka są zszokowani. Nie mogą uwierzyć w to, co się wydarzyło. Internauci współczują muzykowi. W komentarzach pod postem nie brakuje słów wsparcia.

To też może cię zainteresować: Małopolska: sanepid aktualizuje dane dotyczące zakażeń koronawierusem. Kolejne kilkadziesiąt przypadków