Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem. I choć budzi wiele kontrowersji, to z jego wizji korzysta bardzo wiele osób. Z jego odkryć zdaje się czerpać nawet policja. Zdarza się, że jego przewidywania odgrywają kluczową rolę w śledztwach dotyczących zaginięć i morderstw.

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem. Pochodzący z Człuchowa mężczyzna co jakiś czas dzieli się z internautami swoimi wizjami. Okazuje się, że mogą się one sprawdzić, o czym mówią teraz eksperci.

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski bacznie przygląda się sytuacji w Polsce. W związku z tym pozwala sobie na wypowiadanie własnego zdania – popartego oczywiście wizjami- na każdy temat. Tym razem postanowił opowiedzieć coś o szkole.

Krzysztof Jackowski wie co wydarzy się we wrześniu. Czy dzieci wrócą do szkół?

- Szkoły. Dziwnie. Bardzo poszarpanie mi się to kojarzy. Mam wrażenie, że szkoły zaczną funkcjonować od września. Albo to będzie przerywane w różnych miejscach, albo w trakcie edukacji zostanie to przerwane. Ale szkoła się zacznie normalnie - przekazał.

Jak twierdzi Jackowski uczniowie wrócą do szkol już od września. Jednakże ten rok szkolny różnił się będzie znacznie od poprzednich.

Jak myślicie, MEN powinno udawać się do niego po porady?

Dariusz Piontkowski. Źródło: Youtube
Dariusz Piontkowski. Źródło: Youtube
Dariusz Piontkowski. Źródło: Youtube

To też może cię zainteresować: Pomorze: Sanepid aktualizuje dane dotyczące zakażeń koronawirusem. Dobre wiadomości dla Trójmiasta