„Rolnik szuka żony” to jeden z najpopularniejszych programów TVP 1. Każdej niedzieli przyciąga przed telewizory miliony widzów. Polacy wiernie kibicują rolnikom, którzy zdecydowali się poszukać miłości w programie rozrywkowym.

Ania z „Rolnik szuka żony” w odważnej sesji!

Rolnik szuka żony” to absolutny przebój ostatnich lat Telewizji Polskiej. Wyemitowano już 6 edycji popularnego programu, a każda z nich przyciąga przed telewizory rzesze fanów. Liczna publiczność chętnie śledzi perypetie miłosne rolników i ich wybranek.

Ania była uczestniczką 6 edycji programu, która razem z innymi kandydatkami stanela do walki o serce Jakuba. Miała szczęście. Ania i Jakub zostali parą także poza programem i poważnie myśleli o wspólnej przyszłości. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Kilka miesięcy po zakonczeniu zdjęć do programu, para rozstała się.

Jakis czas temu Ania poinformowała na swoim Instagramie, ze planuje sesję zdjęciową.

"To miał być krótki wypad nad morze z rodziną i przyjaciółmi a dodatkowo okazał się kolejną niezapomnianą przygodą dzięki @sylwia.osobistastylistka - makijaż, fryzura i stylizacja @emilia_sokalska ia_sokalska - fotografia. Obie dziewczyny sprawiły, że uśmiech nie chciał mi zniknąć przez kilka kolejnych dni, a te zdjęcia są dla mnie cudowną pamiątką i wspomnieniem. DZIĘKUJĘ" - napisała Stelmaszczyk na Instagramie.

Jak się okazuje efekt potkania z fotografem przerósł największe oczekiwania. Internauci są zachwyceni. Pod zdjęciami nie brakuje komentarzy zachwytu.

To też może cię zainteresować: Pomorze: Sanepid aktualizuje dane dotyczące zakażeń koronawirusem. Dobre wiadomości dla Trójmiasta