Niewiele osób wie, że jego żona Korel Berguzar również zagrała w tej historycznej sadze. Dostała rolę Moniki Gritti, córki weneckiego doży.

Przyszli małżonkowie spotkali się również na planie w 2006 roku. Potem los połączył ich w serialu „1001 nocy”. Niemal natychmiast płomień miłości zapłonął między Khalitem a Corelem.

W sierpniu 2009 roku aktorzy zostali mężem i żoną, a w lutym 2009 roku urodziło się ich pierwsze dziecko, Ali. W marcu tego samego roku Corel dał ukochanemu drugiego syna. Chłopiec miał na imię Khan.

Berguzar jest 12 lat młodszy od Ergencha. Urodziła się latem 1982 roku w Stambule. Oboje jej rodzice — Hulia Darjan i Tanju Corel — są aktorami. W szkole Korel marzył o karierze sportowej. W młodości była zawodową siatkarką.

Niemniej jednak po szkole, gdy pojawił się wybór uczelni wyższej, dziedziczność odegrała rolę. Poszła na studia na wydziale teatralnym Uniwersytetu Sztuk Pięknych Mimara Sinana.

Kino Korel zaczął się w połowie lat 2000. Seria „1000 and One Nights” stała się dla niej dopiero drugą. W sumie Berguzar wziął udział w kręceniu dziewięciu filmów.

To również może Cię zainteresować: PAWEŁ DELĄG OTWARCIE OPOWIEDZIAŁ O SWOIM ŻYCIU UCZUCIOWYM. „MOJE SERCE JEST ZAJĘTE”, JEGO UKOCHANA NIE CHCE SIĘ WYPOWIADAĆ

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DAGMARA KAŹMIERSKA NIE KRYJE ZAFASCYNOWANIA ANTKIEM KRÓLIKOWSKIM. CO ŁĄCZY TYCH DWOJE? CZY KAŹMIERSKA ZAJMIE MIEJSCE KASI DĄBROWSKIEJ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: ZENEK MARTYNIUK ZNALAZŁ SIĘ W SYTUACJI NIE DO POZAZDROSZCZENIA. KIEDY SKOŃCZY SIĘ ZŁA PASSA KRÓLA DISCO POLO, O CO CHODZI