Anna Dymna to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Oprócz aktorstwu, Anna Dymna poświecą się także działalności charytatywnej i pracuje jako wykładowca Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie.

Anna Dymna życie prywatne

Anna Dymna trzykrotnie wychodziła za mąż. Pierwszym mężem aktorki był Wiesław Dymny. Podobnie jak żona, Dymny był artystą. Świetnie sprawdzał się w roli aktora, poety czy scenarzysty. Para poznała się na studiach. Początkowo nic nie zapowiadało tego, że między nimi narodzi się jakiekolwiek uczucie. Parę łączyła spora różnica wieku. Było między nimi 15 lat różnicy, co nie wpływało na ich związek. Parę rozdzieliła śmierć Dymnego, który odszedł nagle 12 lutego 1978 roku. 27 letnia wówczas Anna, została wdową.

Anna Dymna. Źródło: Instagram
Anna Dymna. Źródło: Instagram
Anna Dymna. Źródło: Instagram

Anna Dymna wyszła ponownie za mąż. Swojego drugiego męża, kobieta poznała szpitalu, w którym dochodziła do sprawności po wypadku. Zbigniew Szot był fizjoterapeutą. Para pobrała się i doczekała syna – Michała. Mężczyzna urodził się w 1895 roku. Michał zdecydował, że przyjmie nazwisko po pierwszym mężu matki i będzie tak jak ona, nazywał się Dymny. Małżeństwo Anny i Zbigniewa przetrwało jedynie 7 lat. Para rozwiodła się w 1989 roku.

Anna Dymna i Tomasz Stockinger

Anna Dymna i Tomasz Stockinger po raz pierwszy spotkali się na planie filmu "Znachor". To właśnie tam przyszło im odegrać rolę zakochanych. Jak się okazuje w życiu prywatnym także mieli się ku sobie. Niewielu o tym wiedziało.

Tomasz Stockinnger do tej pory wspomina wspaniale chwile, które spotkały go na planie filmu. Parę lat po zakończeniu zdjęć do „Znachora”, aktor dalej wspominał ja z czułością.

- Stworzyliśmy piękną parę. Podczas zdjęć naprawdę się sobie podobaliśmy. Była między nami chemia. Ania była w kolejnym związku, ja byłem żonaty. Ale czasem korzystaliśmy z okazji, by się poprzytulać. Dobrze nam to szło, podobnie jak całowanie. Pocałunki były jak najbardziej prawdziwe, bo dobry aktor nie może udawać! Było mi cudownie. Granie z Anią było czystą przyjemnością. Ona swoją grą wywoływała we mnie tak naturalne reakcje, że już nic nie musiałem dodatkowo grać - mówił Tomasz Stockinger w rozmowie z jednym z tabloidów.

Fascynacja zakończyła się razem z końcem produkcji. Tomasz Stockinger skupił się na swoim małżeństwie, a niedługo później Anna Dymna wyszła ponownie za mąż. Ciekawe co na to ich partnerzy…

Tomasz Stockinger. Źródło: YouTube
Tomasz Stockinger. Źródło: YouTube
Tomasz Stockinger. Źródło: YouTube

Przypomnij sobie o… MARCIN BOSAK NIE POJAWI SIĘ JESIENIĄ W „TAŃCU Z GWIAZDAMI”. JEST KOMENTARZ POPULARNEGO AKTORA

Jak informował portal Życie: ANTEK KRÓLIKOWSKI: WRESZCIE DOBRE WIADOMOŚCI. FANI NIE KRYJĄ RADOŚCI