Początek tego tygodnia upłynął nam pod znakiem wielkich zmian, które zaszły w telewizji TVN. Zapoczątkowała ją smutna wiadomość o odejściu z „Faktów” Justyny Pochanke. Następny był Piotr Kraśko. Na szczęście szybko okazało się, że zajmie on miejsce Justyny Pochanke i poprowadzi program informacyjny. Jak się okazuje to nie koniec zmian. Stacja szykuje prawdziwą rewolucje. Będą nowi prowadzący?

Dzień dobry TVN fot. Fakt.pl
Dzień dobry TVN fot. Fakt.pl

Prawdziwa rewolucja w stacji TVN. Co tam się dzieje?

Jak podaje „Plotek”, stacja TVN intensywnie myśli o podkradnięciu prowadzących "Pytanie na śniadanie". Chodzi o Marcelinę Zawadzką i Tomasza Kammela. Portalowi udało się nawet zdobyć komentarz stacji.

-Na korytarzach stacji coraz częściej słyszy się, że TVN jest zainteresowany prowadzącymi „Pytania na śniadanie”. Marcelina Zawadzka świetnie sprawdziła się w roli dziennikarki. Ponadto w TVN-ie mogłaby współpracować ze swoją przyjaciółką, Pauliną Krupińską. Jej reputacja w TVP po ostatnich oskarżeniach niestety ucierpiała, więc nie może w pełni czuć się bezpiecznie. – czytamy na „Plotku”.

Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka

Jak się okazuje stacja walczy także o zainteresowanie Kammela.

-Tomkiem TVN zainteresowany był już jakiś czas temu. Ponoć w TVP wypomina mu się, że nie udziela się politycznie. W TVN-ie nie musiałby ukrywać swoich poglądów.
Póki co nie ma oficjalnych informacji w tym temacie.

Tomasz Kammel. Źródło: Instagram
Tomasz Kammel. Źródło: Instagram
Tomasz Kammel. Źródło: Instagram

Przypomnij sobie o… MARCIN BOSAK NIE POJAWI SIĘ JESIENIĄ W „TAŃCU Z GWIAZDAMI”. JEST KOMENTARZ POPULARNEGO AKTORA

Jak informował portal Życie: ANTEK KRÓLIKOWSKI: WRESZCIE DOBRE WIADOMOŚCI. FANI NIE KRYJĄ RADOŚCI