Sieć obiegło zdjęcie bardzo dziwacznej ryby. Zamieszczona na Twitterze fotografia ryby z zębami wywołała prawdziwe poruszenie!

Jak się okazuje to nic niezwykłego. Stworzenie to zamieszkuje wody Morza Południowochińskiego, które otacza Malezję. Jest bardzo agresywne. Tamtejsi nurkowie często padają ofiarą stworzenia, które potrafi ej prawdziwie pogryźć.

Jak się okazuje niezwykła ryba pochodzi z gatunku rogatnicowatych. Cechami charakterystycznymi dla ryb pochodzących z tej rodziny są nie tylko „ludzkie” zęby, ale także ciekawe umaszczenie, które przykuwa wzrok.

Ryby te dzięki swojemu niezwykłemu wyglądowi cieszą się popularnością na całym świecie i często padają ofiarami „kłusowników”.

Ryby te spotykane są w wodach Morza Południowochińskiego, Oceanie Indyjskim a także Oceanie Spokojnym. Występują także w Atlantyku oraz Morzu Śródziemnym.

To też może cię zainteresować: Kolejne ogniska zakażeń w przedszkolach. Dziesiątki dzieci przejdą testy, czy to oznacza powrót do zamknięcia placówek

O tym się mówi: Anna Przybylska dużo wcześniej przewidziała, co się z nią stanie? Zdumiewające słowa aktorki. Co takiego powiedziała