Joanna Koroniewska jako jedna z niewielu gwiazd chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi codziennymi przemyśleniami. Ostatnio aktorka poinformowała o tym, że miała stłuczkę!

Joanna Koroniewska rozbiła auto

Joanna Koroniewska wraz z mężem Maciejem Dowborem prowadzą internetowy program #Domówka u Dowborów. Gościem ostatniego odcinka była gwiazda „Na Wspólnej’ – Marta Wierzbicka.

– Miałam wczoraj bardzo zły dzień. Jestem mistrzynią kierownicy i ciągle coś robię tak, że te samochody (...) rozwalałam już parę razy. Zwykle jak rozwalam i dzwonię do Maćka to mój mąż twierdzi wtedy mówi: "Co? znów?! ile? gdzie? kiedy? jak?". A teraz zadzwoniłam i on powiedział: "Wszystko w porządku? Nic się nie stało?". Po raz pierwszy zachował się jak dojrzały mężczyzna – wyznała Joanna Koroniewska.

Konflikt w rodzinie Dowborów, źródło: Wprost
Konflikt w rodzinie Dowborów, źródło: Wprost
Konflikt w rodzinie Dowborów, źródło: Wprost

Jak się okazuje Koroniewska ma prawdziwego pecha. Jak sama przyznaje nie wie, jak dochodzi do wszystkich jej stłuczek. Większość jak przyznaje wynika z rozproszenia.

– Mam jakiegoś pecha, bo naprawdę nie przeglądam telefonu, wtedy kiedy mi się to dzieje. Nic takiego nie robię. Raz rozwaliłam samochód, bo się zamyśliłam i rozwaliłam cały bok. Skasowałam samochód całkowicie – pożaliła się Joanna Koroniewska.

Jak doszło do wypadku?

– Wyjeżdżając ze swojego domu, wjechał we mnie pan centralnie. No i rozwaliłam pół samochodu – zdradziła aktorka.

To też może cię zainteresować: Kolejne ogniska zakażeń w przedszkolach. Dziesiątki dzieci przejdą testy, czy to oznacza powrót do zamknięcia placówek

O tym się mówi: Anna Przybylska dużo wcześniej przewidziała, co się z nią stanie? Zdumiewające słowa aktorki. Co takiego powiedziała