Wczoraj w mediach pojawiła się smutna wiadomość o odejściu z Faktów Justyny Pochanke. Najprawdopodobniej jej miejsce zajmie Piotr Kraśko.

Piotr Kraśko zajmie miejsce Justyny Pochanke?

Justyna Pochanke od 19 lat związana była ze stacją TVN. Dziennikarka prowadziła od 2004 roku “Fakty”, a od 2008 rozpoczęła także pracę w emitowanych po głównym wydaniu “Faktach po fakcie”.

Justyna Pochanke była także dziennikarzem TVN 24. Wczoraj pożegnała się ze stacją. Informację o tym przekazało biuro prasowe.

Dziś oficjalnie z programem śniadaniowym pożegnał się Piotr Kraśko. O jego odejściu na swoim Instagramie poinformowała jego wieloletnia przyjaciółka Kinga Rusin.

Kinga Rusin. Źródło: Instagram
Kinga Rusin. Źródło: Instagram
Kinga Rusin. Źródło: Instagram

Piotrek, Bracie! Teraz już mogę publicznie powiedzieć: gratulacje i powodzenia w "Faktach"! To były wspaniałe wspólne cztery lata w "Dzień Dobry TVN"! A takich zdjęć już więcej nie będzie... Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami! - napisała

Jak zdradziła Kinga Rusin, Piotr Kraśko poprowadzi wydanie “Faktów”. Wychodzi na to, że Kinga Rusin będzie miała nowego partnera. Jak myślicie kogo zobaczymy u boku prowadzącej “Dzień dobry TVN”?

Kinga Rusin, Piotr Kraśko fot. Instagram
Kinga Rusin, Piotr Kraśko fot. Instagram

Podawajcie swoje typy w komentarzach!

To też może cię zainteresować: HMM Gdańsk czyli największy kontenerowiec na świecie przypłynie wkrótce do Europy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gdańsk: miasto cieszy się czystym powietrzem. Jak wyglądają dane odnośnie zanieczyszczenia na wtorek