Justyna Pochanke od 19 lat związana była ze stacją TVN. Dziennikarka prowadziła od 2004 roku “Fakty”, a od 2008 rozpoczęła także pracę w emitowanych po głównym wydaniu “Faktach po fakcie”.

Justyna Pochanke była także dziennikarzem TVN 24. Wczoraj pożegnała się ze stacją. Informację o tym przekazało biuro prasowe.

"Ten zawód to moja pasja - dostałam więcej niż sobie wymarzyłam i dałam z siebie, ile mogłam. Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli - ekipie Faktów i TVN24. Widzom - bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi - bo stworzył to miejsce" - czytamy w informacji przesłanej przez Biuro Prasowe TVN Discovery Polska.

Justyna Pochenke fot Instagram
Justyna Pochenke fot Instagram

Justyna Pochanke nie zdecydowała się na oficjalne pożegnanie podczas emisji Faktów. Powiedziała dlaczego.

"Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. Fakty nigdy nie były łzawe" - napisała.

Sprawę odejścia dziennikarki skomentowały także władze stacji.

"Szanujemy decyzję Justyny, choć przyjmujemy ją ze smutkiem. Justyna to wyjątkowa dziennikarka i osobowość telewizyjna. Będzie nam brakować jej unikalnego stylu i talentu do prowadzenia na antenie najtrudniejszych rozmów, niepodrabialnych zapowiedzi prezenterskich, zapału i zaangażowania z jakim przez prawie 20 lat współtworzyła najlepsze zespoły dziennikarskie w Polsce" – mówi Michał Samul, szef Pionu Informacji TVN, redaktor naczelny Faktów TVN i TVN24.

Justyna Pochenke fot Instagram
Justyna Pochenke fot Instagram

To też może cię zainteresować: Kraków: w najbliższych dniach zaplanowano wyłączenie prądu w mieście i powiecie. Kiedy i gdzie będą przerwy w dostawie energii?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małopolska: kilkadziesiąt nowych przypadków COVID-19. Sanepid podaje nowe dane na poniedziałek