Jak podaje portal „Interia”, nocą z 8 na 9 lipca możemy spodziewać się małego zachmurzenia. Czwartek przywita gdańszczan słońcem. W godzinach popołudniowych pojawią się opady deszczu. Czego jeszcze należy się spodziewać w pogodzie?

Noc z 8 na 9 lipca 2020 roku

W nocy należy spodziewać się zachmurzenia małego. Meteorolodzy nie przewidują opadów deszczu. Temperatura maksymalna w nocy wyniesie 12 stopni, choć odczuwalnie będzie ona niższa. Wiatr będzie słaby i umiarkowany wiejący z kierunku południowo-zachodniego i zachodniego.

youtube

Czwartek 9 lipca 2020

W dzień będzie przeważnie słonecznie, choć wraz z upływem dnia mogą pojawiać się przelotne opady deszczu. Wieczorem będzie pochmurno, znów może padać. Termometry pokażą maksymalnie 20 stopni, choć temperatura odczuwalna będzie nieco wyższa.

Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków południowo-zachodniego i zachodniego. Wilgotność powietrza będzie stopniowo rosnąć.

onet.pl

Pogoda będzie juto sprzyjać waszym planom?

To też może cię zainteresować: Pomorscy prezydenci miast złożyli oświadczenia majątkowe. Kto zarabia najwięcej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wraca sprawa ostatniej podróży księżnej Diany. Co się wówczas naprawdę stało? Mają pojawić się niewygodne nagrania

O tym się mówi: 12:22 Rafał Trzaskowski próbował swoich sił w aktorstwie. Jak się pracowało z kandydatem na prezydenta Polski