Julia Wieniawa to jedna z najmłodszych Polek, które mogą pochwalić się takimi sukcesami w młodym wieku.

Przedsiębiorcza 21 latka właśnie
zakupiła swoje trzecie mieszkanie. Ma nosa do inwestycji...

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. 21-letnia celebrytka ma już na swoim koncie nie tylko wiele projektów zawodowych, ale także liczne doświadczenia miłosne. Dodatkowo młoda celebrytka może pochwalić się prawdziwym nosem do interesów.

W świecie show biznesu można nieźle zarobić. Aktorka zakupiła swoje pierwsze mieszkanie mając zaledwie 18 lat.

„Zawsze marzyłam, żeby mieszkać w kamienicy. Zostawiłam nawet starą, jodełkową podłogę, bo to totalnie mój styl” – mówiła wtedy „Faktowi” Julia.

Julia Wieniawa. Źródło: gala.pl
Julia Wieniawa. Źródło: gala.pl
Julia Wieniawa. Źródło: gala.pl

Jak się okazuje trzecie mieszkanie Wieniawy to apartament.

„Julka kocha swoje mieszkanie w kamienicy, ale poczuła, że potrzebuje większej przestrzeni. Dlatego kupiła nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu na wysokim piętrze. Jest przeszczęśliwa i już niedługo zaczyna przeprowadzkę” – doniósł „Faktowi” znajomy aktorki.

Jak się okazuje celebrytka ma plan nażycie, a inwestycja w mieszkania jest przemyślana. Jak powiedziała w rozmowie z„Jastrząb Post”: „Uważam, że inwestowanie w mieszkanie jest na pewno bardzo bezpieczne. Po drugie, jest lepsze niż lokata w banku. Po trzecie jest to bardzo miłe uczucie, że mieszkanie można kupić samemu i to jest ogromne szczęście. Jestem bardzo wdzięczna, za taką możliwość”

To też może cię zainteresować: Pomorze: Sanepid aktualizuje dane dotyczące zakażeń koronawirusem. Są powody do optymizmu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dominika Tajner przerwała zmowę milczenia. Postanowiła ze szczegółami opowiedzieć, co doprowadziło do rozwodu z Michałem Wiśniewskim

O tym się mówi: GIS wydał pilny komunikat o wycofaniu ze sprzedaży popularnego produktu. Z czego wynika taka decyzja